Yüksek Hızlı Tren'in Rengini Halk Seçiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yüksek Hızlı Tren'in Rengini Halk Seçiyor

2t.jpg

buna verdim bende

birde derler ki diktatör başbakan.

gösterdi gene iyi niyetliligini inceligini

birileri agladıkça ömrü uzucak inş

çalışmaya devam

iş yapıyor

kendi sinyalizasyon sistemimiz yapmaya yönelik çalışmalar var ve hatta pilot bölge Afyon ama ne var ki iş ilerlemiyor.

tren yolculuğu çok yapıyorum ve benim de dikkatimi çekmişti bu telsizle makas ayarlama konusu

çok tehlikeli bir durum olarak görmüştüm bunu ve birinin hatası nelere mal olabilir diye düşünmüştüm

9 cana mal oldu

Evet kazalarin nedeni belli oldu.
kendi sinyalizasyon sistemimiz yapmaya yönelik çalışmalar var ve hatta pilot bölge Afyon ama ne var ki iş ilerlemiyor.

tren yolculuğu çok yapıyorum ve benim de dikkatimi çekmişti bu telsizle makas ayarlama konusu

çok tehlikeli bir durum olarak görmüştüm bunu ve birinin hatası nelere mal olabilir diye düşünmüştüm

9 cana mal oldu
Bakanin aciklamalarini okudum ama bu islerden anlamadigim icin bir yorum yapamadim.

Bakanin aciklamalarini okudum ama bu islerden anlamadigim icin bir yorum yapamadim.
aynı hat üzerinde başka katar varsa o hatta makas açmıyor ve uyarı veriyor.böylece çarpışmaları önlüyorsun

bizde ise makaslar bir merkezden idare ediliyor uyarı sistemi yok ve hangi yola hangi katarın olduğunu ya da gireceğini makinistlerle ritibatta olan görevliler telsiz yoluyla sağlıyor.

her yerde değil tabi ,anladığım kadarıyla bu bölge de tam olarak sistem daha devreye girmemiş,sıkıntı bu yüzden

Normal bir ülkede DDY Genel Müdürünün anında görevden alınması gerekiyor. Ama bizim gibi 3. Dünya ülkelerinde kimse üzerine sorumluluk almaz. Tek bildiğimiz Twitter'dan kazazede yakınlarını engellemek ve Twitter hesabımızı tüm aleme kapatmak. İsa Apaydın denilen "KATİL" bir gün devran dönecek ve bunun hesabını vereceksin.

Üst Alt