Yunus Emre Çakır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Emre Çakır

Yunus Emre Çakır 12 Ocak 1997 Trabzon doğumlu stoperdir...Boyu 1.91 olup 2021'e kadar Trabzonspor ile sözleşmesi bulunmaktadır...2018-2019 sezonunda 1461'e kiralanmıştır...Trabzon defansı için gelecekte büyük bir kazanım olarak görülmektedir...Trabzonspor Altyapısından sonra deneyim kazanmak için 1461'e gönderilmiştir...

432085-1528370494.png

alpayın cafer scoutingi uğuru kıskandırmışki bütün parlama ihtimali olan tsli topçulara konu açıyo
Kıskanmak ne demek ben hiçbir kardeşimi kıskanmam da hakkım teslim edilmeyince sinir olup ekran görüntülerini paylaştım ama konu başlığını açmamışsın dendi onun için izleyip beğendiğim ve konu başlığı olmayan 2 trabzonlu gencin konusunu açtım hürmetler...

Kıskanmak ne demek ben hiçbir kardeşimi kıskanmam da hakkım teslim edilmeyince sinir olup ekran görüntülerini paylaştım ama konu başlığını açmamışsın dendi onun için izleyip beğendiğim ve konu başlığı olmayan 2 trabzonlu gencin konusunu açtım hürmetler...

sen daha yenisin forumda

senden önce defalarca önerilmiş bi oyuncuyu sadece kendinin övdüğünü zannediyosun ve ekran görüntüsü alıyosun mantığa bak

konoplyankayı daha kundaktayken keşfeden @Mete Alparslan var daha senin bilmediğin

O konuda bir şey yazmadım ki??? Ben kendi yazdıklarımdan mesulüm ayrıca daha önce almadım 1-2 saat önce aldım bahsi geçince...

ben o konuda yazdın demedimki örnek verdim benzer bi konu olduğu için sapla samanı karıştırma

ekran görüntüsü almışsın diyorum daha önce almadım 1-2 saat önce aldım diyosun

ne diyon yaw

Üst Alt