Yunus Yıldırım = Futbol Tıkacı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Yıldırım = Futbol Tıkacı

Cevap: Yunus Yıldırım = Futbol Katili !

ceza sahasına her ortada bütün atakları kesti ince ince kıydı maçı bir hakem bu kadar bana forumdan komple atılacak söylemleri düşündürtecek kadar .......................... olabilir.

Cevap: Yunus Yıldırım = Futbol Tıkacı

bekirin elle topunu avuçladını görmeyen mhk görmediği pozisyonlarda bile faul çalar oldu bize

bu adam futboldan anliyorsa redbula dragon sokayim.

birde demetler mi "ser oynatir", böyle sacmalik mi olur, faul ise faul, sert oynatmaya ne hakki var mirakormaskormasin cocugu

Her maçdan sonra hakeme sallamayın arkadaşlar . Lütfen her hafta farklı bir hakem infaz ediyoruz . Adam gibi oynasaydık da 5 atsaydık 4 atsaydık ne hakemi ?

Koskoca ülkede herkesin saygısını kazanmıs vasat üstü bir hakem olmazmı arkadas ya valla kafayı yicem ya gerizekalı oluyorlar yada satılmıs

Bir hakem futbol oynatmak istemedimi oynatmıyor bugun bunu gördüm .o yüzden futbolculara birşey demek istemiyorum

Ya ben şike olaylarından sonra abartıyor muyum acaba diye sürekli düşünüyorum ama valla hep kötü yönetiyor bu hakemler.

En güzel yorumu Tolunay hoca yaptı..

Yunus Yıldırım futbolun kurallarını kendine göre değiştirmeye calısıyor

Bir Trabzon CSKA macinin hakemine (oyunu neredeyse durdurmadi) bak birde Y.Yildirimin acizligine.

Galatasaray'a karşı asimetrik bir savaş var son yıllarda.

Adnan Polat'ın aciz yönetim anlayışıyla "vur ensesine al lokmasını" gözüyle bakılan Galatasaray'a karşı, TFF üst yönetiminden MHK'ya kadar her birimin yanlı bir tutumu var.Resmen Yunan üvey evlat muamelesi görüyoruz.

Avrupa şampiyonasında final maçını yönetecek kapasiteye an itibariyle ulaşmıştır.

Hüseyin

Yunus

verildi.En az 2 penaltı güme gitti.

Haftaya da İlker Meral'ı verinde tam Fenerli olduğunuzu anlayalım.Mehmet Ali Aydınlar denen şereften nasibini alıp almadığı belli olmayan kişiyi göndertmedikçe bize rahat yok.

Üst Alt