Yunus Yıldırım = Futbol Tıkacı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Yıldırım = Futbol Tıkacı

Beraberlik yüzünden değil, futbol zevkimizin içine ettiği için hakemi eleştiriyorum. Herşeyede düdük çalınmaz. Hiçmi ikili mücadele olmayacak. Her sıcak temasda faul çaldı. Ceza sahasına yapılan her ortada faul verdi.

Riera - Deniz olayı 2. dk durdu

Ujfalusi sarı olayı 1 dk durdu.

+5 oyuncu değişikliği oldu.

Sürekli çaldığı düdükler oldu.

Sonucunda uzatma 3 dk :sopa:, 2.55 maçı bitir.

İlk yarı vermediği faulleri hiç saymıyorum. Geçen hafta Göcek bu hafta Yunus :sopa:

Cevap: Yunus Yıldırım !

Başkanımız hakemlerle ilgili bir toplantı yapsa güzel olur.Çünkü her maç doğruyorlar yeter artık.:mad:

bir değil iki değil, futbolu öldürdü resmen hakem,rakip zaten bunu istiyordu, işlerine geldi, 6-7 dakka uzaması gereken maça 3 verdi. yeter arkadaş her şerefi bozuk niye bizim maçlara verilir.

Bi ara Meloya kart göstermek için bir tarafını yırttı ama melo çözdü lavuğu oyuna gelmedi. İlk yarıda çok bariz faul kararlarında özellikle Antal ceza sahası çevresinde olan pozisyonları görmezden gelip hatalı kararlar verdi.

Beraberlik yüzünden değil, futbol zevkimizin içine ettiği için hakemi eleştiriyorum. Herşeyede düdük çalınmaz. Hiçmi ikili mücadele olmayacak. Her sıcak temasda faul çaldı. Ceza sahasına yapılan her ortada faul verdi.

Riera - Deniz olayı 2. dk durdu

Ujfalusi sarı olayı 1 dk durdu.

+5 oyuncu değişikliği oldu.

Sürekli çaldığı düdükler oldu.

Sonucunda uzatma 3 dk :sopa:, 2.55 maçı bitir.

Cevap: Yunus Yıldırım = Futbol Katili !

Acaba tff şikeye karşı gelen kulüblere tavırmı almaya başladı.Ordu maçınada Serkan çınarı vermişler. Bankasyada sevilmeyen biridir.

ya valla delleniyorum lan, gökhan'ın melo'nun pozisyonularına baskette faul çalmazlar, hakemlerin tutumu bize böyle olacaksa oynamayalım ligi, versinler kupayı şikecilere,voleybolculara olsun bitsin. adalet istiyorum lan.

Ya mail atalım kulübe.Hakemler hakkında tepkilerini göstersinler.Yönetim sesini çıkarmadığı sürece bu böyle devam edecektir.

Ilk yari cok az düdük caldi. Ikinci yari cok fazla caldi. Acaba ilk yari sonunda neler oldu hakem odasinda? Bana birileri Yunus'a bir seyler fisildamis gibi geliyor. Allah yardimcimiz olsun.

Emrah birşeyi unutmuşsun.Ceza sahası dışında 3 net faulu çalmadı.Melo,Sabri ve Eboue'nin pozisyonları.Bu pozisyonlarda gol olma ihtimali çok fazla,hakem içine etti maçın.

dikkatimi çekti de. hakem melo'ya kart göstermek için uğraştı ama o hakemi çözmüş ki her düdükte hakemin tersine doğru kaçtı 1 kez olsun itiraz etmedi.

Havadaki topa faul çalmak.

Futbolcu karnını gösterdi diye kart göstermek

Bir tarafın oyuncularını pozisyonlardan sonra saniyelerce gözetlemek,dinlemek

35 saniyede bir oyunu durdurmak.

Çok kötü oynadık iğrenç oynadık ama bukadar oyun duruyorsa bu işte iş vardır.Elalem kendi ceza sahasında adam biçiyor hakem görmüyor,rakibi gol atıyor bukez olmayan eli görüyor,kendileri gol atıyor golde dokunulan eli görmüyor.

Ayılın beyler bunlar komplo falan değil olan şeyler.

Üst Alt