Yusuf Akyel | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Akyel

Oyuncunun adı:Yusuf Akyel

Doğum tarihi: 04.05.1991

Doğum Yeri: Tekirdağ - Çorlu

Boyu: 1.78

Kilosu: 67

Mevkii:ön libero-ortasaha- sol açık - forvet arkası

Daha Önce Oynadığı Takımlar:Çorluspor-fenerbahçe

Başarıları:.2006-07 İstanbul Şampiyonu

Fenerbahce alt yapısından kaptığımız bir topcu. En fazla potensiyeli olan oyunucmuz.Şu ana kadar başlık açılmamasına şaşırdım. Takımımızda sürekli ilk 11 başlar.. Süratli, top tekniği yüksek, agresif ve çok koşuyor. Ön libero ve ortasahanın göbeğinde görev alıyor. Duran topları da bu oyuncu kullanıyor.

Edit: Çok çok iyi bir futbolcu, gerçekten bu kadar tanınmamasına çok şaşırdım. Mutlaka takip edin..(Son maçı izliyorum şu an, inanılmaz oynuyor)

Cevap: Yusuf Akyel

Gökhan Öztürk ve Mert caymaz sakatliktan geri dönerlerse sürekli ilk 11de oynar mi, orasini bilemiyorum ama iyi oldugu kesin. cok yönlü olmasi onun icin bir arti.

Kayserispor maçında çok iyi oynadı top sürmesi,top çalması,pasları falan çok iyi bencede kendini geliştirirse çok iyi yerlere gelebilir

mert caymazdan iyi olabilir ama iste düsündürüyor.

paf takimi A takimi gibi sakatliklarla ugrasiyor su siralar. Bence zaten bu yüzden paf takimina yükseldi bir tek cumhur kaldi o mevkide sakat olmayan.

Caner var, sağ açık oynayan son maçta gol attı onu beğendim ayrıca sol açığımız serdar da fena değil.

Forvet te oynayan Mert'i hiç ama hiç beğenmedim..Yusuf kadar kendini bilerek oynayan görmedim.

Yusuf'u ben ilk kez Kayserispor maçında izledim..Çok beğendim..Ama Cumhur'un yanında genellikle Gökhan Öztürk oynuyor..Onun kadar iyi değil bence..Ama biraz daha takip etmek lazım..

Yusuf Paf Takımında ki sakatlıklardan dolayı oraya çıkarıldı. İzlediğim kadar iyi bir kumaşı var. Çok çalışırsa 2 semeye kadar A Takımında oynuyabilir. Galtasaray'ında ön libero bölgesinde topu ileriye taşıyacak oyunculara ihtiyacı var. Barış ve Ayhan bu işi hiç yapamıyorlar.

Yusuf yetenekli ve calirsa iyi yerlere gelebilir evet ama bir Gokhan Ozturk ile kiyaslanamaz. Gokhan gercekten cok farkli bi yetenek Turk futbolunda pek olmayan bi adam sanki Ispanya'dan getirip Turk yapmislar...

Antalya maçıydı sanırım izledim çalışkan dikine gidiyor sahada yengeç gibi değil sağa sola al gülüm-ver gülüm

yapmıyor.Maçı izlerken bende işkillendim Akyel soyadı ve Fenerbahçe altyapısından gelmiş olmasından.

bu çocuk bize mi geldi

ben bu çocuğu tanııyorum aynı okulda okuduk bu çocukla

zaten bizim okulda bi sene kaldı sonra fener'e transfer oldu diye duymuştuk

çok iyi bir futbolcu solaktır tekniği oldukça üstün gerçekten kaliteli bir futbolcu

Galatasaray'da olmasına çok sevindim

Çorlu'ludur bu çocuk Tekirdağ değil

bu çocuk bize mi geldi

ben bu çocuğu tanııyorum aynı okulda okuduk bu çocukla

zaten bizim okulda bi sene kaldı sonra fener'e transfer oldu diye duymuştuk

çok iyi bir futbolcu solaktır tekniği oldukça üstün gerçekten kaliteli bir futbolcu

Galatasaray'da olmasına çok sevindim

Çorlu'ludur bu çocuk Tekirdağ değil

Fener'in elinden aldık:D:D

Sarı-Lacivertli kulübün altyapısında çok başarılı bir dönem geçiren ve PAF takıma yükselmesine karar verilen Yusuf, bu geçiş sırasında yapılan bir ankette sorulan “Hangi takımlısınız?” sorusuna, “Galatasaray” cevabını veriyor. Bu anketin ardından Yusuf’un Süper Genç takıma dönmesine karar veriliyor ve hocaları tarafından olumsuz tavırlarla karşılanıyor. Kısa süre sonra da Yusuf’la konuşan hocası Şenol Çorlu, “Madem Galatasaraylısın, git Galatasaray’da oyna” ifadesini kullanıyor. Bu sözlerden sonra eşyalarını toplayan genç yetenek, Florya’nın kapısından girip, her zaman hayalini kurduğu kulübün formasını giymeye başlıyor. Bir de not: Gelecekte çok şey beklenen Yusuf Akyel’in, Fatih Akyel’le hiçbir yakınlığı yok.

Üst Alt