Yusuf Demir ve Ercan Kara, Avusturya'yı Seçti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Demir ve Ercan Kara, Avusturya'yı Seçti

Yusuf Demir ve Ercan Kara, Avusturya'yı seçti​

Rapid Wien forması giyen Yusuf Demir ve Ercan Kara, Avusturya Milli Takımı aday kadrosuna çağrıldı.​

"TÜRKİYE'DEN TEKLİF GELMEDİ"​

Futbolcuların menajerliğini yapan Sertan Güneş, "Yusuf Demir ve Ercan Kara'nın tercih etme şansı olmadı çünkü Milli Takım tarafından bizimle kimse iletişime geçmedi. Avusturya Milli Takımı çok uzun süredir oyuncular için uğraşıyor. Çok fazla görüşme yaptık ve süreç bu şekilde sonuçlandı."

Ercan karayı izlediklerini hoca kendisi soylemisti. Demek ki begenilmemis. 25 yasinda eleman bu arada.

Yusufa alt kategorilerden teklif gittigi yönünde haberler okumuştum dogru mu uydurma mı bilemem. Ama yazık olmuş.

Ercan karayı izleyen ekibin yusufu izlemedigine de ihtimal vermiyorum. Bi aciklama yapılır sanırım.

Ercan karayı izlediklerini hoca kendisi soylemisti. Demek ki begenilmemis. 25 yasinda eleman bu arada.

Yusufa alt kategorilerden teklif gittigi yönünde haberler okumuştum dogru mu uydurma mı bilemem. Ama yazık olmuş.

Ercan karayı izleyen ekibin yusufu izlemedigine de ihtimal vermiyorum. Bi aciklama yapılır sanırım.
elimizde forvet yok Ercan Kara'yi begenmiyor kafaya bak.

Üst Alt