Yusuf Erdoğan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen sene kupa ve lig maçlarında döktürüyordu.Geçen sene devre arası alınabilirdi ama kimse tahmin etmedi sınırın böyle olacağını.

Geçen sene kupa ve lig maçlarında döktürüyordu.Geçen sene devre arası alınabilirdi ama kimse tahmin etmedi sınırın böyle olacağını.

Bize karşıda çok iyi oynamıştı hatta yanlış hatırlamıyorsam Cris'e penaltı yaptıran bu arkadaştı. Neden bu tip oyuncularda ısrarcı olmayız anlamıyorum. Kerim Frei için o maliyeti şimdi uygun görmedik dersiniz anlarım ki Yiğit Gökoğlan'a yapılan yatırımı da saymayarak anlarım ancak yönelmeliyiz böyle oyunculara Aydın kadar maliyeti olmayacaktı belki de ama yedekte bile Emre Çolak'la rekabet edecek oyuncuyu istemiyoruz çok ilginç.

Tam 2 ay uğraşıp, alamayacağımız bir oyuncu daha.

Makul serbest kalma bedeli var + aklını çelersek veya sözleşmesi bitip bedavaya gelirse anca gelir.

Rize'deki Sercan Kaya kendini çok geliştirdi müthiş işler yapıyor Yusuf'da olur tabi ama bence Sercan Kaya doğru tercih olur devre arası transfer şart

Rize'deki Sercan Kaya kendini çok geliştirdi müthiş işler yapıyor Yusuf'da olur tabi ama bence Sercan Kaya doğru tercih olur devre arası transfer şart

Rize'yi yakından takip ediyorum.Bu öneriyi bir şaka olarak kabul ediyorum :)

Galatasaray'ın artık Anadolu topçuları ile vakit öldürmemesi gerekiyor.Sercan bizde M.Batdal'dan ötesini oynayamaz.

Üst Alt