Yusuf Erdoğan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
böyle devam ederse yıldız futbolcu olur çokta genç ama trabzon taraftarı sabırsız 2-3 kötü giderse futbola küstürebilirler.gençlerbirliginden 89 lu jimmy durmaz var ben onu da çok begeniyorum

Rize'yi yakından takip ediyorum.Bu öneriyi bir şaka olarak kabul ediyorum :)

Galatasaray'ın artık Anadolu topçuları ile vakit öldürmemesi gerekiyor.Sercan bizde M.Batdal'dan ötesini oynayamaz.

Sen iyi takip edemiyorsunuz sanırım çünkü Sercan'ın teknik kapasitesini gol bölgesindeki hakimiyetini fark edememişsin.Sercan daha Bucaspor'dayken radarıma takılmıştı o zaman baya fiziki olarak eksikleri vardı ama bu sene tam olarak olmuş diyebiliriz.Mehmet Batdal'la niye karşılaştırdın bilmiyorum mevkileri farklı,Sercan çok meziyetli bir oyuncu her oyuncu Mehmet batdal gibi Yiğit Gökoğlan gibi çıkacak diye bir şey yok!! yaşıda 25 daha Aydın yılmaz'a 1 milyon euro senede veren klüp Sercanada o yatırımı yapabilir hele ki Türk oyuncu kalitemiz yerlerdeyken

Sen iyi takip edemiyorsunuz sanırım çünkü Sercan'ın teknik kapasitesini gol bölgesindeki hakimiyetini fark edememişsin.Sercan daha Bucaspor'dayken radarıma takılmıştı o zaman baya fiziki olarak eksikleri vardı ama bu sene tam olarak olmuş diyebiliriz.Mehmet Batdal'la niye karşılaştırdın bilmiyorum mevkileri farklı,Sercan çok meziyetli bir oyuncu her oyuncu Mehmet batdal gibi Yiğit Gökoğlan gibi çıkacak diye bir şey yok!! yaşıda 25 daha Aydın yılmaz'a 1 milyon euro senede veren klüp Sercanada o yatırımı yapabilir hele ki Türk oyuncu kalitemiz yerlerdeyken

Ne teknik kapasite ama,yahu Sercan ile Gs'yi nasıl birbirine yakıştırabiliyorsunuz ?? Anadolu'dan bir sürü adam aldık,hepside cok yetenekliydi,hani nerdeler ??

Bugun kayseri maçında canlı izledim yetenek var topla iyi oynuyor ama uzaktan son vuruşları kötü gereksiz şut çekiyor alınmasını isterim kaliteli

Ne teknik kapasite ama,yahu Sercan ile Gs'yi nasıl birbirine yakıştırabiliyorsunuz ?? Anadolu'dan bir sürü adam aldık,hepside cok yetenekliydi,hani nerdeler ??

hepsi aynı olacak diye bişey yok bu mantıkla hiç oyuncu almayalım anadoludan saçmalama bence Galatasaray ile Sercan'ı niye yakıştırmıyım son derece muazzam yeteneklere sahip kaliteli bir oyuncu

Ersun'lu Trabzon bize oyuncu falan satmaz.

Birde Yusuf bizim ağırlıgımız kaldırabilecek bir oyuncu degil. Bir oyuncunun bizde basarılı olması icin önce mental anlamda iyi olması gerekiyor, yusuf'ta o zeka yok.

Potansiyeli yüksek bir oyuncu ve kesinlikle takımımızda görmek isterim.

Yusuf'ta o zekanın , mental özelliklerin olmadığını nasıl tespit ettin ? @Fatih Mehmet Han

Yıllardan beri Anadolu'da parlama yapan her genci süper yetenek ilan ettik, geldiler ve basarısız oldular. Bir oyuncunun bizde basarılı olması icin öncelikle mental anlamda yeterli olması gerekiyor, zeki, posizyon bilgisi yüksek bir oyuncu. Yusuf'ta o zekayı göremiyorum, bunu sana nasıl acıklayayım ? Bu sadece benim futbol gözlemim. Adamın beynini acıp ya bu cocukta futbol zekası yok diye mi inceleme yapıyor gözlemciler ?? Benim gibi Trabzon'un birden fazla macını izlersen fizik güc ve sürati ile fark yarattıgını görürsün, bunlar giderse Yusuf'ta biter. Volkan Sen Bursa'da ilk senesinde Yusuf'tan cok daha etkili bir kanattı, yerli Messi falan diyorduk adama, geldi Trabzon'da cöp olup gitti.

Yerli bazında mental anlamda yeterli gördügüm bi Ozan Tufan var, bu benim görüsüm. İleride belki Yusuf cok kalite kanat, Ozan cöp olur.

Yıllardan beri Anadolu'da parlama yapan her genci süper yetenek ilan ettik, geldiler ve basarısız oldular. Bir oyuncunun bizde basarılı olması icin öncelikle mental anlamda yeterli olması gerekiyor, zeki, posizyon bilgisi yüksek bir oyuncu. Yusuf'ta o zekayı göremiyorum, bunu sana nasıl acıklayayım ? Bu sadece benim futbol gözlemim. Adamın beynini acıp ya bu cocukta futbol zekası yok diye mi inceleme yapıyor gözlemciler ?? Benim gibi Trabzon'un birden fazla macını izlersen fizik güc ve sürati ile fark yarattıgını görürsün, bunlar giderse Yusuf'ta biter. Volkan Sen Bursa'da ilk senesinde Yusuf'tan cok daha etkili bir kanattı, yerli Messi falan diyorduk adama, geldi Trabzon'da cöp olup gitti.

Yerli bazında mental anlamda yeterli gördügüm bi Ozan Tufan var, bu benim görüsüm. İleride belki Yusuf cok kalite kanat, Ozan cöp olur.

İşte mental olarak oyunculara bir derece verilemediği gibi yada bir test uygulanamayacağı için mental kavramı göreceli bir kavram olarak kalıyor.

Sen görmezsin , ben görürüm , o görmez , şu görür mesele , Yusuf'un oyuna katkısı , mücadele gücü , hızı ve takımına verdiklerine kalıyor sonuçta.

Ozan Tufan'ın bende yerli genç oyuncular arasında mental olarak en ileride olduğunu düşünüyorum , bu konuda hemfikiriz.

Ancak şöyle bakınca gerçekten Yusuf ön plana çıkan bir oyuncu var mı genç ve gelecek vadeden bir kanat oyuncusu onun gibi performans sergileyen şuan ?

İşte mental olarak oyunculara bir derece verilemediği gibi yada bir test uygulanamayacağı için mental kavramı göreceli bir kavram olarak kalıyor.

Sen görmezsin , ben görürüm , o görmez , şu görür mesele , Yusuf'un oyuna katkısı , mücadele gücü , hızı ve takımına verdiklerine kalıyor sonuçta.

Ozan Tufan'ın bende yerli genç oyuncular arasında mental olarak en ileride olduğunu düşünüyorum , bu konuda hemfikiriz.

Ancak şöyle bakınca gerçekten Yusuf ön plana çıkan bir oyuncu var mı genç ve gelecek vadeden bir kanat oyuncusu onun gibi performans sergileyen şuan ?

Yusuf takım savunmasına pek yardım etmez, ileride top tutamaz, baskı altında bocalar, en önemliside bireysel oynar, takım oyununa yatkın bir oyuncu degil.

Trabzon ile bizi bir tutmamak gerekiyor. Trabzon bu ligde şampiyon olabilir ama hicbir rakip bize asıldıgı kadar trabzon'a asılmaz. Yusuf bize gelse yiyecegi sağlam bir baskı ile kaybolup gidebilir. Amrabat'ı hatırla, Kayseri'de oynarken ligin en iyi kanatı diyiliyordu, bize geldikten sonrası malüm. Zaten Anadolu topcularını cok iyi görmemizin nedeni, Anadoluda oynarken fazla baskı yememelerinden kaynaklanıyor. Daha fazla bos alan buluyorlar.

Anadolu'da kendi jenerasyonunda Yusuf'tan daha kaliteli yerli yok gibi, buda Türk futbolunun icinde bulundugu bktan durumu gösteriyor. Futbolcu cıkartamıyoruz. Parlayanlarıda mecburen almak zorunda kalıyoruz ama ısrarla almayacaksın. Git altyapından genc bir oyuncuya sans ver. En kötü tutmaz, ee Anadolu'dan alacagın adamında %90 tutmama ihtimali var.

Bence Yusuf yerine Sinan Gümüs denenebilir.

Üst Alt