'Yüzüklerin Efendisi' Serisi Yeniden Vizyona Giriyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Yüzüklerin Efendisi' Serisi Yeniden Vizyona Giriyor

Mükemmel seri. Sinemada ilk izlediğim zaman da acayip etkilenmiştim. Yalnız 3. bölümün extended'ına gitmeyi düşünenlere Allah sabır versin diyorum. Bunu nasıl normal versiyona koymamışlar dediğin sahneler var ama çok uzun.

Bence filmin hayranı olup sinemada izleyemeyenler için harika bir haber.

Titanik 2012 yılında yeniden vizyona girmişti. Defalarca izlemiş olmama rağmen, bende DVD'si olmasına rağmen gittim. Ben o zaman IMAX'te izlemiştim. Salon ağzına kadar doluydu. Ergen çocuklar filmin sonunu bekleyerek izliyorlardı. İki defa ara verilmişti aralarda muhabbetlerini dinlemiştim. Yalnız kadının biri filmin sonunda iki gözü iki çeşme ağlamıştı. Onu anlayamadım. Hani bizden bir hikaye, Anadolu öyküsü olsa hak verirdim de Jack ve Rose'un aşkı kimi böyle ağlatır ki. . .

Yüzüklerin Efendisi hayranı izleyicilere hayırlı olsun. İyi seyirler.

Çok iyi seri. Şu extended versiyonunu izlemek nasip olmadı bunu arayıp bulmam lazım aslında kendi ayıbım olarak not düşüyorum.

Bunları edebi eser, sanat eseri gibi değerlendirmemek gerek

Fantastik/bilim kurgu eserlerinin kahir ekseriyetinin kuvvetini yaratılan evrenin bütünselliği belirliyor bence

Üst Alt