Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Son

Bursa'nin bariz bi sekilde hakkinin yendigi mac oldu.Ilk mactaki verilmeyen bariz gol ve bu macta verilmeyen penalti turu fener'e getirdi.Trabzon-Fener finali olur.Kupayi fener alir.

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Son

GS -FB final macinda top toplayici cocuk yüzünden Fenerli futbolcuya kirmizi kart gösteren de ayni cüneyt cakir degilmiydi?

O zaman 'paşa' idi de simdimi satilmis oldu cüneyt cakir?

insanin aklina, acaba o zaman GS daha iyi bi fiyatmi cekmis hakeme sorusu gelmezmi!?

top toplayıcı çocuk yüzünden mi :ciftetelli::ciftetelli: hala orada mısınız siz o pozisyonu bul tekrar tekrar izle gökhan gönül süre geçirmek için yaptığı saçma sapan hareket yüzünden atılmıştır bunu sen bizden daha iyi biliyorsun

o maç final maçı da değildi sizi eledikten sonra Gençlerbirliği'ne elenmişik o yıl.

yazdığın mesajları da her yere yazıyorsun sanırım diğer konuda da hayri kardeş cevaplamış

futbolla ilgili soru sorarsanız cevap veririz burada olay çıkarmaya veya saçma sapa şeyleri savunmaya kalkarsanız kimse takmaz sizi...

Sami kardeş objektif bakıyorum diyorsun olaylara. Söyle bakalım gökhan ünalı nasıl buldun.

Valla Emre'yi ilk geldiği sezon nasıl buldumsa öyle..Vasat..Sezon başı kamplarına katılmayan oyunculardan çok verim beklememek gerek..Bizi 3 maç kurtarabilirse bu yıl çok iş yapmış bile olur gözümde..Ama Gokhan iyi oyuncudur..Benim umudum var yani..:)

Şu boldladığım yer benimle muhattap olmaman gerektiğini ispat eder düzeyde..Okuduğunu anlamaya çabala ilk önce sevgili kardeşim..Diğer kısımlara söyleyecek bir şeyin olmadığı için "ehuehue" moduna geçmende yazık olmuş..Hala da söylediğini savunabileceğin bir argümanın yok..

Neyse sana attığım ilk mesajda dediğim gibi..Senin benden alabilecek hiçbirşeyin yok..Sende benim alabileceğim de hiçbirşey yok..Dolayısıyla yolun açık olsun güzel kardeşim..

o boldladığın yeri kendin yazmışsın o yazın için seni ciddiye almıyorum zaten sen hayal aleminde devam et futbol konuşacaksan buyur gel.

o boldladığın yeri kendin yazmışsın o yazın için seni ciddiye almıyorum zaten sen hayal aleminde devam et futbol konuşacaksan buyur gel.

Cümleyi bir daha oku ondan önceki cümleyi de bir daha oku...İroni nedir öğren..Futbol hakemlerin gol attığı oyun değildir bunu da öğren..Futbol ingiltere de italya da ispanya'da oynanır.. iyi takımsan çatır çatır da alırsın maçı kıytırık takımlara..10 kişi kalsan da alırsın 2 gol yedirse de alırsın..

Sen bi tezini savunmayı becer de önce..Konuyu saptırıyorsun mustafa naim..Bende yemiyorum..Var mı tezinin altını dolduracak birşeyler..eee hakemde satmış maçı cümlesinden başka..

Yoksa yorma beni..Değer verip cevap yazıyorum da pişman etme yani.

Cümleyi bir daha oku ondan önceki cümleyi de bir daha oku...İroni nedir öğren..Futbol hakemlerin gol attığı oyun değildir bunu da öğren..Futbol ingiltere de italya da ispanya'da oynanır.. iyi takımsan çatır çatır da alırsın maçı kıytırık takımlara..10 kişi kalsan da alırsın 2 gol yedirse de alırsın..

Sen bi tezini savunmayı becer de önce..Konuyu saptırıyorsun mustafa naim..Bende yemiyorum..Var mı tezinin altını dolduracak birşeyler..eee hakemde satmış maçı cümlesinden başka..

Yoksa yorma beni..Değer verip cevap yazıyorum da pişman etme yani.

senin pişmanlığın tuttuğun takımdan geliyor aslında

ironi yapıyormuş :D sen o sözü şakasına bile kullanamazsın burada

aslında elinize verelim müzeden bir kupa susun ister misiniz

şimdikinden daha temiz olur tertemiz alın teriyle kazanılmış bir kupa verelim size bu tür oyunlarla uğraşmayın

Hayret!

Güzel yorum yapabilmişssin sonunda :)

Doğukan neden öyle dedin :D Hep güzellikler olsun diyen taraftayım ben..:bgking1: Bi blogum olsa iyi küfür yerdim Fenerbahçeli dostlarımdan..:D Şimdilik sadece kulak çınlaması şeklinde oluyor..

Bir de forumca üstüme çok geliyonuz ondan yazılar güzel durmuyor..Yoksa içerik hep çiçeklerle dolu :p :)

senin pişmanlığın tuttuğun takımdan geliyor aslında

ironi yapıyormuş :D sen o sözü şakasına bile kullanamazsın burada

aslında elinize verelim müzeden bir kupa susun ister misiniz

şimdikinden daha temiz olur tertemiz alın teriyle kazanılmış bir kupa verelim size bu tür oyunlarla uğraşmayın

üffff...hee hee..İçi dolu 1 adet cümlen yok..Zamanıma yazık..:simit:

Doğukan neden öyle dedin :D Hep güzellikler olsun diyen taraftayım ben..:bgking1: Bi blogum olsa iyi küfür yerdim Fenerbahçeli dostlarımdan..:D Şimdilik sadece kulak çınlaması şeklinde oluyor..

Bir de forumca üstüme çok geliyonuz ondan yazılar güzel durmuyor..Yoksa içerik hep çiçeklerle dolu :p :)

Aslında neden küfür yiyeysin? :) Zaman zaman objektif olamıyorsun. Gönül verdiğin renkleri biraz sıvazlıyorsun doğal olarak.. :) güzel yaklaşımların var ..

Bu konu içindeki bakış açını beğendim

Bu adamlar kötü maç yönetebilirler..Doğaldır olur yani..Ama kim ne zaman kazansa bu ülkede hep bir hakem davası..Hiç hakemsiz kazanan bir Fenerbahçeye tanık oldunuz mu? Ben de uzun yıllardır hakemsiz kazanan bir Galatasaray'a tanık olmadım..

:)

Ya şu fenerli arkadaşlar fener yenilince veya berabere kalınca nereye kaçıyorlar??Fare deliğine mi??Bu forum niye bizim takım kötü bir sonuç alınca veya fener kazanınca dolup taşıyor???Bu durum artık iyiden iyiye canımı sıkmaya başladı benim

Aslında neden küfür yiyeysin? :) Zaman zaman objektif olamıyorsun. Gönül verdiğin renkleri biraz sıvazlıyorsun doğal olarak.. :) güzel yaklaşımların var ..

Bu konu içindeki bakış açını beğendim

Bu adamlar kötü maç yönetebilirler..Doğaldır olur yani..Ama kim ne zaman kazansa bu ülkede hep bir hakem davası..Hiç hakemsiz kazanan bir Fenerbahçeye tanık oldunuz mu? Ben de uzun yıllardır hakemsiz kazanan bir Galatasaray'a tanık olmadım..

Sağol yorumun için..O cümleyi de ironi yaptık bi sen anladın sanırım Doğukan..Galatasaraylılara göre Fener yendiyse hakemle yenmiştir..Fenerbahçelilere göre de Galatasaray yendiyse hakemle yenmiştir..

Yıllardan beri değişen tek şey o yılki 2.cilerin bu hakem davasıdır..Fenerbahçe olmuşsa Galatasaray'ın bütün pozisyonları masaya yatırılır.Fenerbahçe olmuşsa Galatasaray'lılar hakem hatalarını masaya yatırır..

Son 15 yılda Galatasaray'ın kaç şampiyonluğu var..? İşte olamayanlar suçu hakeme atacaktır..Hakemler sütten çıkmış ak kaşık mı? Tamam değil ama buradaki kusurun belki yüzde 10 u onlarda..

Ha sitenin introsuna katılıyorum..Yani görünce insanın içi acıyor..Bunlara kırmızı çıkartamayan hakemleri kötüleyen,kendilerini düzeltirler yoksa giderler gerekirse yabancı hakem gelsin diyen Aziz Yıldırım'a bari yüklenmeyin satın alıyor diye..Kızdığım/ız o..(sana değil lafım genele söyledim :) )

Sağol yorumun için..O cümleyi de ironi yaptık bi sen anladın sanırım Doğukan..Galatasaraylılara göre Fener yendiyse hakemle yenmiştir..Fenerbahçelilere göre de Galatasaray yendiyse hakemle yenmiştir..

Yıllardan beri değişen tek şey o yılki 2.cilerin bu hakem davasıdır..Fenerbahçe olmuşsa Galatasaray'ın bütün pozisyonları masaya yatırılır.Fenerbahçe olmuşsa Galatasaray'lılar hakem hatalarını masaya yatırır..

Son 15 yılda Galatasaray'ın kaç şampiyonluğu var..? İşte olamayanlar suçu hakeme atacaktır..Hakemler sütten çıkmış ak kaşık mı? Tamam değil ama buradaki kusurun belki yüzde 10 u onlarda..

Üst Alt