Z.T.K Yarı Final | Manisaspor 1-1 Fenerbahçe | 13 Nisan | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Yarı Final | Manisaspor 1-1 Fenerbahçe | 13 Nisan | Maç Sonucu

ziraattk.png

manisahome.png
vestel.png
f2m5a162ebpg8.png
fb130zg5.png
fbaway.png

Cevap: Z.T.K Yarı Final | Manisaspor - Fenerbahçe | 13 Nisan | 20.00 | TRT 1

fener finalde diyebiliriz umarım manisa sürpriz yapar

Manisa yenerse feneri,elerse,bizi de yenerler bu gazla

İlk 20 dakika içinde gelecek bir Manisa golü bu maçı çok ilginç bir hale getirir.

Fener bu senede alamazsa artık bir daha zor alır kupayı :D

Bakalım manisa bizim maçı düşünüp yedeklerle mi çıkacak maça..

manisa ligde kalma işini garantiye almak için bizim maça asılır , fb karşısına ilk maçta olduğu gibi yedek ağırlıklı kadro ile çıkar..

manisa yarın yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacakmış öyle söylenti var.doğrudur hafta sonu bizimle oynayacakları için fener maçına önem vermeyebilirler.

ne güzel valla, antep en iyi oyuncusunu kadıköyde yedek bıraksın, gayseri en önemli oyuncusunu kadıköyde yedek bıraksın, manisa buraya kadar gelmiş yedeklerle çıksın..

manisa yarın yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacakmış öyle söylenti var.doğrudur hafta sonu bizimle oynayacakları için fener maçına önem vermeyebilirler.

ilk macda resmen ikinci takimla cikmislardi

eline ne güzel firsat gecmis yari finale kadar gelmissin en azindan dene belki olur

anlamiyorum bu takimlari

ilk macda resmen ikinci takimla cikmislardi

eline ne güzel firsat gecmis yari finale kadar gelmissin en azindan dene belki olur

anlamiyorum bu takimlari

sence normal degilmi?Bizim Memleket hep bu yüzden kaybetmedimi?Bu kafayla bir yere varacagimizi hala bilmiyor cogu vatandas,her zaman ufak olsun benim olsun mantigiyla hareket ediyoruz,hicbir zaman devrim niteliginde isler yapmiyoruz,hep kolay islere bakiyoruz.Daha dün gibi hatirliyorum, Komedi programi telegol de arda yurt disina gitsin mi tartismalari yapilirken, karsi tarafinin eski bir oyuncusu Arda eger Türkiye de daha iyi para kazanacaksa Liverpool a gitmesin burada kalsin demisti,iste tipik türk düsüncesi,liverpool a gitse ufku genislese kötü mü olur,neyse konu nerden nereye geldi,manisa kendine güvenseydi belki yarin finale cikacakti ama nerde o düsünce hep günü kurtarma eylemleri icinde benim güzel insanim

Maçın skorunu bilemem ama , tek bildiğim şey

Bekle Urfa Geliyoruzzz

Üst Alt