Zaman Bülent Korkmaz Zamanı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zaman Bülent Korkmaz Zamanı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Terim’in kendine geleceği yok. Kaptanın 2. devrinin başlaması gerekiyor artık. Eski hatalarından ders çıkardığını düşünüyorum.

galatasaray-ilk-teklifini-bulent-korkmaz-a-yapti-2695585.Jpeg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terim gitmeli ama yerine modern ve süratli futbol oynatan bir hoca gerekli, sen türkiye liginde süratli futbol oynarsan kolay kolay kimse yenemez seni.

Bülent Hoca hala korkak futbol oynatıyor öne geçince galibiyet alabiliyor geriye düştükleri hiçbir maçı çeviremiyorlar. Aranan hoca Bülent Hoca değil. Sergen, Erol, Okan daha iyi bana göre şuan Bülent hocadan.

bir gün tekrar getireceksek takımı baştan emanet etmek daha doğru olur kanısındayım.

sonradan gelince ciddi bir değişim olmuyor. bir iki maçlık etki oluyor genelde.

özellikle bu sene bizim takımın ben herhangi bir şekilde iyiye gideceğini düşünmüyorum. başka hoca gelirse onu da bitiririz.

sene sonunda değişim yapılmalı.

Biz akıllanmayız. Ne Bülenti ya hangi takımda başarılı oldu bu zamana kadar

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

stada gitsem terim sonrası gelen ilk yerli hocayı yuhlarım

gelip reali yense bile yuhlarım

iğreniyorum kendilerinden

türk antrenörlerin yüzünü görünce midem bulanıyor

Fikirlere saygi ama Kilit... Bülent kaptan oynatigi futbolda 5 para etmez maalesef. Basarili sonuclar aliyor antalya ile ama iyi oynun ile degil.

FT küme düşürse de kalmalı mevzu oynattığı berbat futbol. Ondan dolayı eleştirilir ama kovulması gündem dahi olamaz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bülent korkmaz'ın da fatih hocadan farkı yok. Bu lig rezil olduğundan fark yaratmış gözüküyor. Dün özellikle ilk yarı rezil haldeydi takımı. Pas yapamadı 3 tane.

:berkan:
Takım gibi, teknik heyet gibi kalite düşüşünü taraftarda da yaşıyoruz... Boşuna dememişler imam osurursa, cemaat sıçar" diye... :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt