Zapata: "Derbilerin kalecisiyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zapata: "Derbilerin kalecisiyim"

Zapata, Fenerbahçe derbisinde de kendime çok güveniyorum. Gerçek performansımı cuma akşamı herkes görecek” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın son haftalarda en fazla tartışılan oyuncusu Robinson Zapata. Yediği hatalı goller nedeniyle arkadaşlarının bile tepkisini çeken Kolombiyalı’nın, derbide de kötü performans sergilemesinden korkuluyor. Ancak tecrübeli file bekçisi, yakın çevresiyle yaptığı konuşmalarda, “Steaua Bükreş’in kalesini korurken, Romanya’da boşuna yılın kalecisi ödülünü kazanmadım. Galatasaray’daki adaptasyon sürecim hala sürüyor. Ancak bu tarz gerilimi yüksek maçlar oynamaya fazlasıyla alışkınım. Hem Kolombiya’da, hem de Romanya’da birçok tansiyonu yüksek derbi oynadım ve alkışlanacak maçlar çıkarttım. Fenerbahçe derbisinde de kendime çok güveniyorum. Gerçek performansımı cuma akşamı herkes görecek” ifadelerini kullandı.

Fanatik.com.tr

Cevap: Zapata: 'Derbilerin kalecisiyim'

leofrancoB.jpg

derbilerin kalecisi

demek istiyor ki normalde üç gol yiyen ben derbilerde, iki gol yerim en fazla. müsterih olun.

bu herif oynarsa eyvah ki eyvah. yeni bir rekor gelebilir allah muhafaza. dandirik takımlardan 3 ten aşağı yemeyen bu karpuzcu allah bilir fenerden kaç yer.

işimiz buna kaldıysa Allah yardımcımız olsun, gerçek bir kaleci istiyorum kalede artık, bıktım 4. sınıf kalecilerden...

Leo Franco bu adamdan cok daha iyi kaleciydi ya. Begenmedigimiz De Sanctis bu iki kaleciyi toplasan 100 kere daha iyidir.

Dediğini yapacak bence :D

Ya bomba bir kurtarış yapacak yada Leo Franco'nun yediği golün yanına bir Selçuk efsanesi eklyecek.

2.si daha olabilir duruyor :(

Resul Tugrul Leo franco italya liginde en az gol yiyen kaleci

face'De yorum bu haber hakkında ahdashads: d

Üst Alt