Zapata: ''G.Saray Türkiye’nin Real’i''


2f01crobinson-zapata_103961.jpg


Galatasaray'ın eski kalecisi Robinson Zapata sarı-kırmızılı ekibe övgüler yağdırdı.

Haberin devamı için tıklayın ! - GSC Portal
 
Cevap: ''G.Saray Türkiye’nin Real’i''Daha birkac ay önce bu takımın kalesinde sen olduğuna göre Türkiye'nin Real'i olma konusunda bile cok yolumuz var demektir.
 
Cevap: ''G.Saray Türkiye’nin Real’i''Adam sanki yönetimi zorladı beni transfer edin diye.Oynadığı maçlarda çok hatalı goller yemedi.Zapata'nın kapasitesi bu,saçma sapan konuşmaya gerek yok.Ne güzel gitmesine rağmen övmüş eski takımını.
 
Cevap: ''G.Saray Türkiye’nin Real’i''sana da verseler 5 ay tatil yapıp 500 milyar sen daha fazlasını söylerdinKötü olabilir ama sonuçta çoğu maçta oynadı, bedava oynayacak hali yok,Adamın bir yıllık daha sözleşmesi vardı, o yıllığı almadan gitti, az bir parayla göndermişlerdi.
 
Cevap: ''G.Saray Türkiye’nin Real’i''Müthiş özgüven eksikliği ve umutsuzluk hakim olmuş taraftara...Esas endişelenilmesi gereken nokta bu. Herşeyde bir laf giydirme yarışına girdiğimiz müddetçe huzur bulamayız.Zapata'nın oynadığı zaman diliminde bunu hissedebilmesi güzel.Total olarak büyüklüğü Zapata görmüş fakat taraftarımız göremiyor. Gerçek olanın altında birşey arama paranoyasından kurtulmamız lazım.
 
Cevap: ''G.Saray Türkiye’nin Real’i''Adam zorla gelmedi bize, istedik(Adnan's) geldi. Adama sallamayın sportmence bir açıklama yapmış ama bir Barca sempatizanı olarak Reale benzetmesine kızdım ;)
 
Üst Alt