Zayton Cup 09 | Galatasaray 0-1 Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zayton Cup 09 | Galatasaray 0-1 Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | Maç Sonucu

Bir maç başlığı da ben açayım.

Beraberlik halinde şampiyon biziz. Leverkusen'in bizi yenmesi gerekiyor. Umarım Leverkusen şanssızlığımıza Cumartesi günü son veririz.

1914196gsleverkusen.jpg

Cevap: Zayton Cup 09 | Galatasaray - Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | 21:00 |

Bu maça as takımla çıkacağız büyük ihtimalle.Ama bazı gençlerde yer bulabilir.Emre,Alparslan,Yaser gibi.

Gençleri bu maçta izlemeyi daha çok isterim.

Biraz da Avrupa takımları kerşısında nasıl oynayacaklar görmek lazım.

-Leo-

Uğur Emre Servet Hakan

Topal

Ayhan Emre

Arda ------ Kewell

Baros

Bu şekilde bir takım izlemeyi isterim açıkçası Leverkusen karşısında.

Biz 2 maçı da 1-0 kazandık. Ama bu turnuvada oynanan diğer maç sonuçlarını bilmiyorum, bilen paylaşabilir mi?

Leverkusen maçı Eurosport'ta olacak, dün Eurosport 2'te ki maçı sunan spiker söyledi. Digiturk sahibi arkadaşların boşuna D-Smart ile uğraşmasına gerek yok ;)

Leverkusen Maçını Eurosport verecek.İple çekiyorum maçı.

Kemik seslerini duymak istiyorum. İntikam istiyorum. Sahada ezim ezim ezilsinler istiyorum. Çok şey mi istiyorum?:asd::asd::m05:

-Leo-

Uğur Emre Servet Hakan

Topal

Ayhan Emre

Arda ------ Kewell

Baros

Bu şekilde bir takım izlemeyi isterim açıkçası Leverkusen karşısında.

Defanstaki Emre'nin Güngör olması ve Arda ile Kewell'ın yerlerinin değişmesi koşuluyla bu kadroya ben de katılıyorum. Keita katıldı mı kampa. Onu da izlesek fena olmaz.

Bu arada sanki gençlerle oynasak daha hazır olduklarından ve daha uzun süredir idman yaptıklarından daha fazla performans alırmışız gibi geliyor bana.

Orta sahada Emre Çolak'ı görmek istiyorum.. Baros,Arda ve Kewell ile nasıl anlaşıyor izlesek fena olmaz. Bu çocukta iş var arkadaşım. Bu yaşta bile oynar. Rijkaard oynat bu adamı be!

Renktaşlar ben bi kadro alabilirmiyim size zahmet :) :) :)

Şaka bir yana ben iyi bir sonuç bekliyorum bizim takım lehine

Leverkusen'in bu turnuvada iyi bir performans sergilediği söylenemez. Zira asa yakın bir kadroyla Wydad maçında zar zor berabere kalabildiler. Wydad biraz daha akıllı oynasa bunları darmadağın ederdi.

Daha önceki Leverkusen facialarını biliyoruz. (Buna Antalya'daki maçta dahil) Artık burada tam anlamıyla bir as kadroyu görüp Leverkusen'i mağlup edebilmeli ve sezona birer kupa ile başlayabilmeliyiz.

Emre Çolak konusuna da değinecek olursak, sonradan oyuna girmesi daha yararlı olacaktır.

Orta sahada Emre Çolak'ı görmek istiyorum.. Baros,Arda ve Kewell ile nasıl anlaşıyor izlesek fena olmaz. Bu çocukta iş var arkadaşım. Bu yaşta bile oynar. Rijkaard oynat bu adamı be!

valla bende kafamdaki ilk 11'de ciddi ciddi yer vermeye başladım emre'ye umarım rijkaard'da veriyordur:D

B_3a1e31ed422e7c59a3d76b213addd71f.jpg

ne de guzel yakisti beee :D(kaptan)

m.topal kesin , emre ve hakan'da muhtemelen oynamazlar bu maçta.. linderoth'u izlesek daha iyi olur bence zaten..

Emre Çolak'ın oynamasını isterim bu maçta ya tam olarak pozisyonu nedir Emre'nin orta saha ofansif mi oynuyor ?

Emre Çolak'ın oynamasını isterim bu maçta ya tam olarak pozisyonu nedir Emre'nin orta saha ofansif mi oynuyor ?

Evet, ofansif orta saha oynuyor. Ama daha çok kanat olarak düşünmeyeceğin ortanın solunda oynuyor. Kısacası 3'lü orta sahanın solundaki adam.

Üst Alt