Zayton Cup | Galatasaray 1-0 Al Ahly - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zayton Cup | Galatasaray 1-0 Al Ahly

Cevap: Zayton Cup | Galatasaray 1-0 Al Ahly

Senin ilk 11 ile Anadolu takimlara karsi bile 3-4 pozisyon bulamayiz.

Abi böyle bir ilk 11 ile cikarsak Orta sahada yaratıcılık 0 olur...

Sarp=Topal, ikiside 1.87 cm uzun ve ikiside hemen hemen ayni tip futbolcu.

Millet burda birak ikisini ayni anda ilk 11 oynatmayi, Topalin yerine bile Ayhan yada Linderothu tercih ediyor, cunki Topal iyi pas dagitmiyormus ve sadece kesici özellige sahip olan ön liberolarin 4-3-3 sistemde isi yokmus. Yani:

------tobi-----

ayhan----arda-- en iyi secim gibi görüyür cogu.

Ben ama bu orta sahayi tercih ediyorum:

---------topal----

Ayhan/Tobi--Arda--- (aslinda Ayhan/Tobinin yerine Emreyi görmek istiyorum, hele fizigini azcik daha gelistirsin)

Bana sorarsan bu yaptigim 2 orta saha bile ofans icin yeterli degil.

Sen Topali ve Sarpi, hatta Kewellin yerine Barisi bileilk 11 görmek istiyorsun...

Linderoth 1-2 maç oynayıp gene sakatlanacak belki ! nerden biliyorsunuz banko oynayacagını! belki yine sakatlanacak! 2 senedir oynamayan bir oyuncunun yerine formda bir M.Topalı gormek isterim şahsen...

ayrıca ayhan kesinlikle m.topaldan daha iyi degil.Kewell Avustralya milli takımında 10 numara ve ortasahanın ortasında oynuyor. Yani sen Avustralya Milli T.D sinden daha mı iyi biliyorsun adamı? tamam diyebilirsin ki "2 tane Top kesen adam fazla takıma", tamam derim. Ama Arda nın artık "GERÇEK" mevkisine yani "Sol Açık" a geçmesi lazım çünkü en iyi oynayacağı mevki orası...

bu kiralik meselesini,hic icime yatmadi!Alt yapimiz,super..daha da genc yetenekler geliyor..artik vakit para kazanmakta..senede bu futbolculardan 5-8 mil.evro alabiliriz!

Emre, Yaser ve Barış iyiydiler. Takım iyi bastı ve bundan sonraki maçlarda artık As oyuncuların yer alması gerekiyor.

Şöyle bir baktım da maçtaki en ciddi hata, Barış'ın Aykut'a verdiği geri pas olmuş. Sezon içerisinde bu derece kritik hatalara yer vermememiz gerekiyor.

Genç ağırlıklı bir kadro ile Al-Ahly karşısında iyi olduğumuzu düşünüyorum. Sonuçta Al-Ahly boru değildir, bir nevi Afrika'daki Real Madrid'dir. Yani potansiyeli yüksek bir takım.

Umarım 2 gün sonrasında da etkili oyunu bir başka Afrika takımı olan Wydad Casablanca karşısında da gösteririz.

Emre Çolak ın uçan volesi girse çocuk garantilemişti A takımda oynamayı.

Şöyle bir baktım da maçtaki en ciddi hata, Barış'ın Aykut'a verdiği geri pas olmuş. Sezon içerisinde bu derece kritik hatalara yer vermememiz gerekiyor.

Genç ağırlıklı bir kadro ile Al-Ahly karşısında iyi olduğumuzu düşünüyorum. Sonuçta Al-Ahly boru değildir, bir nevi Afrika'daki Real Madrid'dir. Yani potansiyeli yüksek bir takım.

Umarım 2 gün sonrasında da etkili oyunu bir başka Afrika takımı olan Wydad Casablanca karşısında da gösteririz.

O hatalar yavaş yavaş halledilir diye düşünüyorum.

Şu an iyi yoldayız gibi geliyor bana. As takımın oyuncuları da takıma monte edilip gençlerle kaynaştırılınca hem genç oyuncuların performansı artacak hemde takım daha zevkli maçlar izletecek bize.

emre colak oyle paslar verdiki yasere :D

yaserin yerinde arda olsaydi hepsi 99% gol olurdu :D

Emre Çolak,yetenekli bir oyuncu ama tecrübesiz nerde pas isteyecegini nerde boşa çıkcagını tam bilmiyorum ama sorun degil zaten gel as takımda oyna demeyecekler as takım seviyesine çıkana kadar bu sorunları çözer,bunun dışında fiziginide geliştirmesi lazım

Ayrıca Emre Çolak,Serdar Eylik gibi isimleri as takım ile beraber hazırlık maçında oynayarak görsek çok daha iyi degerlendiririz.

Bu arada maç çok kötüydü ama hem tam olarak hazır olmayan hemde bu kadro ile çok da iyi bir oyun beklemiyordum.

Konu denetlenmek için bir kaç saatliğine kilitlenmiştir.

Tamer sana ve moderasyon ekibimize teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar, söylemlerimize lütfen dikkat edelim. Eleştirmek hakaret etmek demek değildir.

Forum kalitemizin düşmesine müsaade etmemek için bu yolu uygulamak zorunda kaldık. Anlayışınızı rica ediyoruz.

Al Ahly nin acilen İsmail Güldürenle,Egemen Korkmaz ı transfer edip kadroyu tamamlamalılar!!!

Sivastan beri böyle bir anti-futbol oynayan bir takım görmedim maçta aklımda kalanlar;

Barış ın mükemmel penaltı vuruşu eğer böyle bir yeteneği varsa kullandırılmalı.

Ayrıca Emre çolaktan neden bir İniesta yaratılmasın ayağına çok hakim fizik olarak kuvvetlendirildimi mükemmel bir futbolcu olabilir.

Ayrıca bebelerimiz 90 dakkanın 70 dakkası top ayaklarındaydı sürekli bilinçli bir şekilde paslaştılar tebrik etmek lazım.

arkadaslar mac istatistikleri var mi acaba?

topa sahip olmak yuzdesini cok merak ediyorum.

Istatistik bende yok ama macin 80dksina kadar oyunun kontrolü hep bizdeydi:happy0025:

maci bende izledim, saol.

bu dusunce ikinci yarida oynanan oyun ile birden aklima geldi. yani al ahly yedekleri olsa bile bizim gencler inanilmaz pas trafigi yaptilar. misirlilar bir ara 4 pas dan fazlasini yapamaz oldular.

tahminim yuzde 60 civari top bizdeydi.

Üst Alt