Zaytung'dan Seçmeler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zaytung'dan Seçmeler

Aylardır kondisyoner eşliğinde çalışan Milan Baroş‚ kendi fitness salonunu açarak iş hayatına atıldı...

Sezon başından beri takım otobüsünden çıkmayarak rakibinin üzerine gelmesini bekleyen Menemenspor‚ 10. maçından da hükmen yenik ayrıldı...

Ali Sami Yen´e veda eden Galatasaraylı oyuncular samimi konuştu: "Sorun sende değil‚ bizde..."

Tabata´yı iki yıldır elinden çıkaramayan Beşiktaş‚ makul bir fiyata organ mafyasıyla el sıkıştı...

Futbol Federasyonu‚ Sabrosa Simao‚ Manuel Fernandes ve Hugo Almeida nın Türkiye´ye gelişlerinde havaalanında çıkan olaylar nedeni ile Beşiktaş kulübüne 2 transfer seyircisiz karşılama cezası verdi...

Su topu derbisinde holiganlar yine sahaya indi: 3 ölü...

Hücum oyuncularının hepsi İspanyolca ve Portekizce konuşan‚ defans ve kalecileri de Türkçe hariç dil bilmeyen Beşiktaş yönetimi‚ orta sahaya 2 tane yeminli tercüman alarak transfer dönemini kapatmak istiyor...

Galatasaray´da adı sır gibi saklanan oyuncunun adını hatırlayan çıkmayınca transferinden vazgeçildi...

Teofilo´dan sonra Jaja´nın da izinsiz ülkesine gitmesiyle Trabzonsporlu yetkililer yabancı futbolculara "bize her yer Trabzon" tezahürahatının aslında o anlama gelmediğini açıklayacak.

90 dakika sonunda 1 puana razı olmayan takımı ikna çabaları sürüyor...

Quaresma‚ Türkiye´de 2010 yılının en değerli sakatı ödülünü aldı...

Fenerbahçe Sağlık Ekibi umulandan daha çabuk iyileşen Daniel Guiza´nın adalesinde yeni yırtıklar tespit etmek için kolları sıvadı...

Süper Lig´e çıkmak için mucize peşinde koşan Tavşanlı Linyitspor‚ Sermet Erkin´le anlaştı...

Defans dörtlüsünü kaldırımda yavaş yürüyen teyzelerden kuran Sincan Belediyespor‚ rakip forvetlere geçit vermiyor...

Özel hayatının kapılarını Bizdenkaçmaz´a açan Rıdvan Dilmen‚ eşini yere göğe sığdıramıyor ama eklemeden de edemiyor: "Bir Alex değil tabii..."

Beşiktaş yönetimi‚ Portekiz´den göçmen alımına başladığını borsaya bildirdi...

Maçta varını yoğunu ortaya koyan futbolcuya haciz şoku...

:asd::asd:

Cevap: Zaytung,dan seçmeler.

-> Telekomünikasyon İletişim Bakanlığı, son olarak "***", "*******", "*****" ve "**********" kelimelerini de yasakladığını açıkladı...

-> Yüzünün Yarısını Dove ile Diğer Yarısını Normal Sabun ile Yıkayan Kadına, Scarface 2'de Başrol Teklif Edildi...

-> Boş Mukaveleye İmza Atan Futbolcu Varını Yoğunu Takımına Kaptırdı...

-> Astronot Olmayı Hayal Eden Son Çocuk da KPSS Kursuna Yazıldı...

-> Gençlerbirliği ve Ankaragücü Altyapısında Oynadığını İddia Eden Genç, Halı Saha Maçında Yine Varlık Gösteremedi...

-> Yumurta, Süt, Bal Filmleriyle Beğeni Toplayan Semih Kaplanoğlu İçin İstanbul Film Festivalinde "Açık Büfe Ödülü" Verileceği Açıklandı...

-> 7 yıl önce bir çocuk tarafından yere bırakılan ekmek, her görenin daha yüksek bir yere koymasıyla bir plazanın 25. katına kadar ulaştı...

-> Gittiği her düğünde kendisine "ne kadar da büyümüşsün" denilen genç söyleyecek bir cevabı olmadığı için sürekli gülümsemekten kısmi yüz felci geçirdi...

-> Ödeviyle Birlikte Kendisini de Evde Unutan 16 Yaşındaki Lise 2. Sınıf Öğrencisi, Gelecek Yeni Bir Dinin Müjdecisi Oldu...

-> Dirk Kuyt, soyadının TRT tarafından daha fazla deforme edilmesini önlemek için 29 yaşında futbolu bıraktığını açıkladı...

-> Hatalı basılan kılavuzlar hakkında ÖSYM'den yeni açıklama: "Kaç yıldır doğru basıyoruz da noluyor? Gören de hep tıbbı kazanıyorsunuz sanacak..."

-> Yeni sezon öncesi hazırlık kampında Gökhan Zan'ın sakatlanmaması, Teknik Direktör Rijkaard'ın planlarını altüst etti.

-> Fenerbahçe'nin Forlan için Güiza + 15 milyon Euro'luk teklifine sıcak bakmayan Atletico Madrid, sadece 15 Milyon Euro'yu almak konusunda ısrar ediyor...

-> Uefa ligi eleme kurasında Liverpool'u çeken Trabzonspor'a Beşiktaş yönetiminden anlamlı ziyaret..

-> Ekranların aranan yüzü,2 senedir saklandığı dağ evinde polis ve Müge anlı'nın ortak operasyonuyla kıskıvrak yakalandı...

-> KPSS 1.sinden rahatlatan açıklama: "Sınava girmedim ki kopya çekeyim..."

-> Odasında ölü bulunan Emo gencin intihar mektubu, Adli Tıp'ın kripto uzmanları tarafından çözülmeye çalışılıyor...

-> Ertuğrul Sağlam: "İstediğiniz takımı lig şampiyonu yapayım ama çok rica ediyorum beni artık Şampiyonlar Ligi'ne yollamayın..."

-> Kılıçdaroğlu: "Önemli olan benim atmam değil takımın kazanmasıydı. O da olmadı zaten..."

.

-> Uefa ligi eleme kurasında Liverpool'u çeken Trabzonspor'a Beşiktaş yönetiminden anlamlı ziyaret..

:haha:

Özel hayatının kapılarını Bizdenkaçmaz´a açan Rıdvan Dilmen‚ eşini yere göğe sığdıramıyor ama eklemeden de edemiyor: "Bir Alex değil tabii..."

:asd:

Bucaspor'a attığı golden sonra Daniel Güiza'nın bonservis bedeli 0,2 oranında artarak son 18 ayın en yüksek değerine ulaştı...

Hakan Arıkan'ın yazdığı "Kaleden Açılma Sanatı: Ya Topu Tutarsam!" adlı kitap yakında seçkin kitapçılarda...

Porto maçında hakeme İspanyolca olarak itiraz eden Nihat Kahveci, göğsümüzü kabarttı...

Uzun yıllar sonra aldıkları Kral Kupası'nı otobüsün üstünden düşüren Sergio Ramos'a Aziz Yıldırım sahip çıktı:"Heyecanını en iyi biz anlıyoruz...":asd:

Hepsi süper fakat bunu okurken sandalyeden düştüm..:lol:

''Galatasaray´da adı sır gibi saklanan oyuncunun adını hatırlayan çıkmayınca transferinden vazgeçildi''... :asd:

CHP mitinglerinde "anamızı da aldık geldik" pankartı açan vatandaşların endişeli bekleyişleri sürüyor...

Zeynep Tunuslu'nun Survivor'dan elendiğini öğrenen epilasyon firmaları İstanbul Atatürk Havalimanı'na akın etti...

Polisin "Öğle namazı kaç rekat?" sorusuna istavroz çıkararak yanıt veren genç, gözaltına alınmaktan son anda kurtuldu...

"Seks otobüsü" akbil basim tarifesi belli oldu. Arka dörtlü yine el yakıyor...

Cevap: Zaytung'dan seçmeler

"Özel hayatının kapılarını Bizdenkaçmaz´a açan Rıdvan Dilmen‚ eşini yere göğe sığdıramıyor ama eklemeden de edemiyor: "Bir Alex değil tabii..."

Hahaha :)

"Türkücü Nihat Doğan" Tiplemesiyle Gönülleri Fetheden Başarılı Oyuncu Demir Kungül, Artık Yeni Projelerde Yer Almak İstiyor

Tüm Türkiye'nin yakından takip ettiği, milyonların sevgilisi Nihat Doğan karakterini yıllardır başarıyla canlandıran başarılı oyuncu Demir Kungül, verdiği özel bir röportajda Nihat Doğan tiplemesinin gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bundan sonrası için ise artık yeni projelerde de yer almak istediğini belirtti.

Demir Kungül, Ankara Devlet Tiyatrosunun emektar oyuncularından biri. Tiyatroyla başladığı oyunculuk kariyerine daha sonra televizyon yapımlarıyla devam eden ve ilk olarak "Cennet Mahallesi" adlı dizide "Fırıldak Taksici Cihan" rolüyle dikkatleri üzerine çeken Kungül, uzun yıllardır da ekranlarımıza "Fantastik Türkücü Nihat Doğan" tiplemesi ile konuk oluyor.

Yarattığı karakterle yaşamaya alıştı

Dün akşam verdiği bir röportajla yarattığı tipleme Nihat Doğan ve kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtlayan Demir Kungül, sözlerine Nihat Doğan karakterinin artık kendi isminin önüne geçtiğini itiraf ederek başladı.

"Nihat Doğan" olarak yaşamaya alıştığını kaydeden Kungül, "Halkımız sağolsunlar çok sevdiler Nihat'ı. Çünkü Nihat kimi zaman gerçek olamayacak kadar absürd bir karakter gibi görünse bile temelde içimizden biri; biraz duygusal, sapına kadar delikanlı, hafif kafası karışık, çoğu zaman da ne yaptığını, ne söylediğini bilmeyen bir adam." diyerek canlandırdığı karakteri, mizah sektöründeki çok değerli yazar arkadaşlarının da katkılarıyla yarattığını kaydetti. Kungül, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Toplumsal bir misyon üstleniyoruz"

"Tabii mizahın doğası gereği zaman zaman abartı derecede saf olabiliyor Nihat, oldukça karikatürize yanları var... Ama bir anlamda biraz da sürdürülebilir bir iş olmasını sağlıyor bu. Düşünsenize, her şeyi yükleyebiliyorsunuz oynadığınız karaktere. Ne dese sakil durmuyor, ne yapsa oluyor. Yani o haliyle siyaset bile yapmaya çalışabiliyor. İşte, Nihat mesela politikaya da atılmak istiyor, öyle bir hırsı var fakat o kadar saf ki, demagoji bile yapamıyor. Orada biraz da günümüz siyasetindeki dini, milliyetçi sömürüye dair göndermeler var. O anlamda, bence yarattığı farkındalıkla önemli bir toplumsal misyonu da yerine getirdi Nihat tiplememiz."

Farklı roller almak istiyor

İnsanların artık dışarıda kendisine "Nihat Abi" diye seslendiklerini söyleyen usta oyuncu Kungül, "Açıkçası başlarda Nihat rolünün üzerime yapışmasından korkuyordum ancak daha sonra bu durumu ben de kanıksadım. Şimdi evdeyken eşim bile beni zaman zaman Nihat diye çağırıyor. Aramıza bir espri oldu artık bu. Hem rahmetli Kemal Sunal'ı da yıllarca Şaban diye tanıdı sevdi insanımız. Onun gibi bir efsanenin yolundan gitmek de benim için ayrıca büyük bir onur." dedi ve ekledi: "Fakat yine de oyunculuk kariyerime bundan sonra farklı rollerde devam etmek istiyorum. Şu an bazı teklifler var ancak henüz netleşmediği için fazla ayrıntıya giremiyorum. Yalnız şu kadarını söyleyeyim, belki önümüzdeki dönem dram tarzı bir yapımda sevenlerimin karşısına çıkarak onları şaşırtabilirim."

"Oğlum senin hiç aklın yok mu?"

Kungül, sokakta insanlardan bugüne kadar ters bir tepki alıp almadığı yönündeki bir soruyu ise, "Hayır, genelde insanımız karakteri çok sevdiğinden, gelip benimle fotoğraf çektirmek isteyenler, 'Senin ruhun benimkinin önünde diz çöker' repliğini bir kere de onlar için okumamı rica edenler oluyor. Elimden geldiğince onları kırmamaya çalışıyorum. Yalnız bir defa yaşlı bir teyze bana sokakta, 'Oğlum senin hiç aklın yok mu?' diye çıkışmıştı, bir de geçen sene ulusal psikiyatri kongresinde bipolar bozukluk üzerine bir sunumda örnek vaka olarak adım geçmişti. Onlar var enteresan denebilecek." şeklinde yanıtladı.

Konuşmasında, Nihat Doğan'ı oynadığı süre içerisinde en çok eğlendiği bölüme de değinen başarılı oyuncunun, "Galiba o 'Benim ülkemin koyunu bile bir başka bakıyor' repliğini söylediğim bölümdü. Gülmekten o sahneyi kaç defada çektik hatırlamıyorum. Bütün ekip yerlerdeydi." derken dahi kahkahalarına engel olmakta bir hayli zorluk çektiği gözlerden kaçmadı.

Röportajın son kısmında yoğun ısrarlara dayanamayıp kısa bir süre Nihat Doğan'ı canlandıran Demir Kungül, "Bahın size söylüyorum. Eğer benim bu repliğimi de internette 1 milyon kereden az paylaşırsanız, yemin ediyorum hakkımı helal etmem. Ölsem de benim ruhum gelir o fiber kabloları size yedirir." diyerek sevenleri için hoş bir jest yaptı.

Aile İçi Şiddete Maruz Kalan Caillou, Sosyal Hizmetler Koruması Altında

Dünyada yaklaşık 50 milyona yakın çocuk izleyicisi bulunan Caillou, Sosyal Hizmetler tarafından aile içi şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle koruma altına alındı. Babası Boris ve Annesi Doris tarafından darp edildiği belirlenen Caillou'nun ailesi hakkında, olayın ağır tahrik sonucu gerçekleştiği göz önüne alınarak herhangi bir işlem yapılmazken, minik yavru bitmek bilmeyen sorularıyla şimdiden Sosyal Hizmetler çalışanlarının da haklı nefretini kazanmış durumda.

"Çocuğun üstünde sigara söndürmüşler"

Sosyal Hizmetler yetkilisi Finn Martin, çocuklara faydalı bilgiler öğretmenin yanısıra sorgulamayı ve araştırmayı da öğreten Caillou'nun ailesi tarafından şiddete maruz bırakılması ve altında yatan nedenlerle ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu

Basına verdiği demeçte, günde yaklaşık 10-12 saat boyunca 4 yaşındaki bir çocuğun bitmek bilmeyen sorularına maruz kalan anne ve babada oluşan farklı psikolojik sorunlara işaret eden Martin, "Valla açıkçası 3 gün oldu bu çocuğu alalı daha 1 dakka susmak bilmedi. Allah ana babasına sabır versin. Yine de çocuğun üstünde sigara söndürmeseler iyiymiş" sözleriyle minik yavruya uygulanan şiddetin boyutlarını gözler önüne serdi.

"Anne ilaçlarla ayakta duruyor, baba kendini alkole vermiş"

Bizzat kendi çocuğunun da bir oturmaya 6 bölüm Caillou izlediğini söyleyen Martin, anne ve babanın halini en iyi kendisinin anladığını dile getirerek şöyle devam etti: "Gittim anne babayı da gördüm. Hallerini görseniz insan acır. Anne sinir haplarını şeker gibi yutuyor. Baba desen ayık gezemez olmuş. Ki başka türlü çekilir değil zaten. Bir yerde kafa derler buna da.. "

"Koğuşta sigara içerken yakaladık"

Caillou'nun durumu hakkında da açıklamalar yapan Martin "Çocuğun sağlık durumu iyi. Sosyal Hizmetler binasına çabuk uyum sağladı. Hatta dün akşam kendisini koğuşta sigara içerken yakaladık fakat sigaranın zararlarıyla ilgili soracağı sorulardan korktuğumuz için şimdilik ses çıkarmadık." sözleriyle basın toplantısını noktaladı.

Sezon içinde çalıştırdığı hem Konyaspor hem Kasımpaşa küme düşen Yılmaz Vural, gelecek sezonki hedefini açıkladı: "3 takımı da ben düşüreceğim!..."

Mustafa Sarıgül'ün Sarıya Boyadığı Güvercinlerin Dip Boyasının Geldiği Öğrenildi...

Nöbet saatlerinden yakınan asistan hekimlerin eylemine, Semih Şentürk'den anlamlı destek...

Gerçek yaşının yaşının 31 olduğu iddaları üzerine kemik yaşı tesbit edilen Emmanuel Emenike'nin 3 yıl önce öldüğü ortaya çıktı...

Üst Alt