GSC Scout - # Zé Luís - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rus ligi dusuk kaliteli kabiz bir lig. Rakamlara takilmayin, iyi herif bu. Gol kralligina baksana, rakamlar hep dusuk. Bayilinan dzyubanin da 5 golu var.
9078c405aee8499ae7d14750dc774333.jpg

Atilan video olaganustu, hic izlememistim bayagi fikir edindim. Ciddi is yapar ama pivot tipi degil Alan tipi belli. Oynar oynatir. Bir de hayvan pivot bulduk mu tamamdir.

Bu elemanın yanına alınması gereken adam Tetteh.

Sıkıntı şu ama, Alan gelse direk kanada koyarsın oynar, Ze Luis oynayamaz.

Neyse Ze Luisle Tetteh geldi de oynatma derdine düştük, ikisi de gelmeyecek nasıl olsa ABV yönetim.

Herif 10 numara gibi paslar atıyor admirim. Tetteh’i en uca koyarız bu herifi de biraz arkasına. 4-4-2 de diyebiliriz 4-2-3-1 de. 9.5 gibi takılır. Solda Henry, Sağda Feg. Arkalarında Ndiaye-Fernando.

Kaynağı nedir bu bilginin?

Çıkan haberlerin ardından Rus kulübü, resmi Twitter hesabından bir açıklama yayımladı. İki oyuncunun da takımda kalacağının belirtildiği duyuruda şu ifadelere yer verildi:
"Son günlerde basın medya organlarında Ze Luis ve Luiz Adriano'nun başka kulüplere satılacağına yönelik haberler yer almaktadır.
Taraftarlarımızdan endişelenmemelerini istiyoruz. Zira Spartak, iki golcüyle de devam edecektir. Üstelik bu durum, sadece bu sezon için geçerli değildir.

bugunde rus basınına konuşmuş Z Luis

Çıkan haberlerin ardından Rus kulübü, resmi Twitter hesabından bir açıklama yayımladı. İki oyuncunun da takımda kalacağının belirtildiği duyuruda şu ifadelere yer verildi:
"Son günlerde basın medya organlarında Ze Luis ve Luiz Adriano'nun başka kulüplere satılacağına yönelik haberler yer almaktadır.
Taraftarlarımızdan endişelenmemelerini istiyoruz. Zira Spartak, iki golcüyle de devam edecektir. Üstelik bu durum, sadece bu sezon için geçerli değildir.

bugunde rus basınına konuşmuş Z Luis
Geçen gün paylaşıldı bu ama sanki Adriano içindi Ze Luis de mi dahilmiş

Lan bunu bile bile basın nasıl servis ediyor bu haberleri yav

Üst Alt