Zenit Taraftarı KKTC Bayrağı Yaktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zenit Taraftarı KKTC Bayrağı Yaktı

Cevap: Zenit Taraftarı KKTC Bayrağı Yaktı

Petersburg'u boşverinde Edinburgh var bi de. Ben de hep orayı merak etmişimdir, gidecem bi gün.

Erkeklerini bilmiyorum da kizlari Turk erkeginin vahsi cazibesinden dolayi geliyor diyorlar :) Avrupalilar da øyleymis bilmiyorum dogru mu :) Vahsi Turk cazibesine dayanamayan Avrupa ve Rus kizlari Turkiye sahillerinde.

rus erkekleri duygusal olmaz ama türk erkekleri duygusal olur para saçar kadın için ondan dolayı

"Alman erkeklerin cogu domuza benziyor."

Annem.

"Alman kizlarin cogu Melek gibiler "

Babam.

21 yasima girdim ve gördümki. Ikiside hakli cikti. :D

Konuya bak nerden nereye akmis...

tarih bilimcilerden tutta .zex shop lara kadar uzamis konu..

ve sadece bir kisi cikipta ey uefa gormezmisiz futbola siyaset dustu diyebilmis...

valla gayet normal ,yarinda biri Turk bayragi yakar ,ayyas mis lan bunlar falan diyende cikar ,popilistiz aga :D

biride cikar gayet guzel turkcesi ile ,siz Turklerinde kuyruk acisi var der...

tovbe bismillah

Kuzey insanlarını (Ruslar-ukrayna)oldum olası sevmemişimdir...

Uzaylı gibiler soğuk mu soğuk bembeyaz bir yüz buz gibi bir havaları var...

Baltacı yorumunu ciddiye alıp üzerine GÜYA çağdaş, demokratik ve ileri görüşlü, doğruya doğru, dobra dobra yorumlar yapan bir düşünceye sadece gülerim hemde ....... neyse. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kibris søz konusu ise cogu ulke Turkiye'yi haksiz buluyor bu durumda. O zaman hepsi Turk dusmani. Demekki bu øzellik tek Ruslara øzgu bir øzellik degil o zaman. Bayrak yakmalari salakca onu belirteyim de bunun uzerinden analiz yapip dusman ilan edenler o zaman diger cogunu da dusman ilan etmeliler ya da dønup acaba farkli problemler mi var neden bizim baktigimiz gib bakmiyor cogu ulke olanlara diye baska seyleri sorgulamalari gerekir.

Baltaci'nin acisiyla bøyle oldu diyorsaniz Ruslar'da cok yendi Osmanli'yi savaslarda hatta Istanbul sinirlarina kadar geldiler ve diger devletler durdurdu. O zaman sizin de aciniz var Ruslara karsi. Niye yazdim sirf aci ve zamanindaki guclulukten dolayi bizden nefret ediyorlar diyorsaniz siz de o zaman zamaninda Ruslara karsi yenilmissiniz ve mahcup dusmussunuz. Yani Turklerin Ruslara karsi cok fazla ve ustun basarilari yok 1700'lerden sonra neredeyse her savasi kaybediyor ki Istanbul sinirlarina kadar geliyorlar zaten diger Fransa ve Ingiltere falan mudahale etmese Istanbul'u rahat bir sekilde de alirlardi.

Vazgecilmez hayraninizim tarihe karsi bakisinizda. Ya acilari var ya. Eee senin acin yok mu o zaman seni de digerleri cok fazla acitmis Paris Baris gørusmelerinde falan neredeyse dalga konusu olmussun bir elci bile istedikleri kazanimlarin cogunu elde etmis :)

Üst Alt