Zico ve Taffarel Göreve! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zico ve Taffarel Göreve!

Bugune kadar eline gecen ilk saglam kadroyla sampiyonlar liginde ceyrek final gormus bir adamdir Zico. hemde avrupa tarihinin en berbat kuluplerinden biriyle.
Tafo'yu da alip geri donmelidir. Maicon, Mariano, Fernando'nun peformansi tavan yapar. Muslera tafoyla tekrar form tutar.
Zico babacan adamdir. Brezilyali oyuncular uzerinde Fatih terimin turk oyuncular uzerindeki etkisi vardir.
Ustelik Brezilyali oyuncu transferinde buyuk fark yaratir.

1999 Kashima Antlers
2000–2002 CFZ
2002–2006 Japan
2006–2008 Fenerbahçe
2008 Bunyodkor
2009 CSKA Moscow
2009–2010 Olympiacos
2011–2012 Iraq
2013–2014 Al-Gharafa
2014–2016 FC Goa

FB den baska ne basarisi var adamin? Gelse 2-3 hafta sonra bunuda koyune yollamak istemezseniz bende birsey bilmiyorum...

Bu sezon icin hic bir beklentim kalmadi artik... 13 ocakta secim olacakta yeni td gelecekte, oyunculari taniyacakta, oyuncular sisteme alisacakta ooooo olme essegim olme... Gitti koca bi sezon daha!

Galatasaray taraftarindan bi cacik olmaz yemin ederim... Medya ne kadar Galatasaray dusmaniysa taraftarin 80% da ayni.

Medya tamam Galatasaray dusmani, onlari anliyorumda su taraftara ne demeli? Bide Abdullah Avci diyenler var... Ulan daha 2-3 hafta sabredemiyorsunuz Abdullah Avciya nasil 3 sezon sabredeceksiniz :s

Simdi bi TD gelir ( burada dursun bu, suraya yazayimda) Mart sonu Nisan baslarinda onuda kovariz. Sonra gelecek sezon yine yeni bi TD. Gelecek sezonda ayni tarife, sonra vaaay biz neden basarili olamiyoruz. Bu kafayla biz daha coooooooooooooooooooooookkkk TD degistirip sezonlari cope atariz :S

Son düzenleme:
gayet mantıklı olur. Türkiye ligini bilen birisi, yardımcıları melo-taffarel olmalı.

Brezilyadan genç yetenekleri getirip TSL'de rahat şampiyon oluruz gibime geliyor.

Son düzenleme:
1999 Kashima Antlers
2000–2002 CFZ
2002–2006 Japan
2006–2008 Fenerbahçe
2008 Bunyodkor
2009 CSKA Moscow
2009–2010 Olympiacos
2011–2012 Iraq
2013–2014 Al-Gharafa
2014–2016 FC Goa​
Bu ne la ?

10 yıl önce ayrılmış olan adama da Türk futbolunu filan biliyor denmez ayrıca, gördük Lucescu gibi bir örneği de.
Kalsın, istemez.

Brezilyalı birileri gelsin..

rassia world cup ile tekrar brezilya futbolu dünyayı etkisi altına alacak..

Bunu ben demiyorum istatislikler diyor..

images

Fb hariç her takımda rezil oldu. Fb'de de inanılmaz taktik yapmadı. Brezilyalı grubunu iyi yönetti ve onların etrafında iyi işler yaptı.

İlk senesinde üstelik 100.yılda 3 puanlı sistemden sonra en düşük puanlı şampiyon oldu.(70 puan) İkinci senesinde ise 6 puan gerimizde kaldı.

Üstelik aradan 10 sene geçti. Ne fantazi merakınız var ya.

Fb hariç her takımda rezil oldu. Fb'de de inanılmaz taktik yapmadı. Brezilyalı grubunu iyi yönetti ve onların etrafında iyi işler yaptı.

İlk senesinde üstelik 100.yılda 3 puanlı sistemden sonra en düşük puanlı şampiyon oldu.(70 puan) İkinci senesinde ise 6 puan gerimizde kaldı.

Üstelik aradan 10 sene geçti. Ne fantazi merakınız var ya.

Ben yazayim. Kimin rezil olduguna sen karar ver.

Efendim bu adam Fenerbahce gibi edirne disinda ayaklari birbirine dolanan takimla sampiyonlar liginde deivid , edu dracena, vederson gibi brezilyada sokakta taninmayan adamlarla ceyrek final oynadi. Fenerbahce taraftari hala bu adamin geri donmesini istiyor.

Akabinde ozbekistanin Bunyodkor takimina gider ve orada Ozbek Lig Sampiyonlugu ve Ozbek kupasini kazanir. Bunyodkor takimiyla neden uefa kaldiramamis gibi abuk subuk sacmalayanlarda cikacak muhtemelen.

Bunyodkor takiminda gosterdigi "rezil" performans ile CSKA takiminin ilgisini cekmis ve oraya transfer olmus.
Ardindan Olimpiakos sureci var. Yunanistanin aziz yildirimi ile sampiyonlar liginde "gruptan cikmis" ve lidge basarili sonuclar almis fakat ilk gerileme surecinde malum yunanistanda da ayni turkiye gibi hocaya zaman taninmadigi icin gonderilmis.

Irak'ta kendisine vaad edilenlerin yerine getirilmedigi icin kulubu kendi terketmis.

Son takimi FC goa taraftarlari tarafindan efsane ilan edilmis.

Üst Alt