Zidane, Real Madrid'den İstifa Etti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zidane, Real Madrid'den İstifa Etti!

Zinedine Zidane : "3 Temmuz sürecinde yaşananlar bizi yeterince yıprattı , buna rağmen alınan şampiyonluklar , kaldırılan kupalar, başarılı olduğumuzu düşünüyorum."

Parti ile ilişkisi sorulduğunda Zidane : "Hayır , partimize gönülden bağlıyım.Ne görev verilirse yapmaya her daim hazırız, gerekirse kapısında kul oluruz , bu bizim sevdamız." ifadesinde bulundu.

Zidane'ın Madrid'te eşyalarını topladıktan sonra Ankara'ya geçip Cumhurbaşkanı ile bir toplantı yapacağı ve seçim sonrası başkan yardımcılığı görevi teklif edileceği öne sürüldü.

Zaten meclis kulislerinde de seçim sonrası aktif hükümet görevi verileceğinden dolayı, bilerek milletvekili adayı bile olmadığı dedikoduları ayyuka vurmuş durumda..;D

en güzel oynayan takim yazmadim ki zaten. en BASARILI olan takim yazdim. Real bu sezon bir cok maci les gibi oynadi (Bizim deplasman maclari gibi kanser ettiler).
Yine de Adamlar indiv. olarak kazanmayi bildiler 5 Sezondur , ki bu sezon manyak manyak rakipleri elediler CL'de (bir tek Bayern macinda hakem + Bayern malligi yardim etti).
Geçen yıl da böyleydi.

Marcelo, Asensio ve Isco dışında öyle verkaç yapan, çalım atan, uzaktan şut atan oyuncu da yok. Yıllar sonra Bale'ın aklına geldi vurmak da gol oldu işte.

Zidane'ı ilk geldiği dönem beğensem de sonrasında takıma pek artı katkısını göremedim.

Lig süreçlerinde kopukluklar yaşamaları, istikrarsızlığa örnek zaten. Ayrıca eledikleri takımlar güçlü dahi olsa nasıl eledikleri ortada.

Twitter da okudum dogru mu bu.

Perez basganin imparatorluk döneminde Zidane kendi istifa eden ilk hocaymis. Digerlerini hep Perez kovmus.

Diğer futbolcular
Kariyerlerindeki son maçını oynarken 80 küsürüncü dakikalarda hocaları tarafından oyundan alınır ve diğer futbolcuların omuzlarında, taraftarların alkışları arasında vedasını yapar.

Zinedine Zidane
Kendisine edilen küfüre dayanamayıp Dünya Kupası final maçında kafayı atarak kırmızı kart görüp kimsenin beklemediği bir anda futbol hayatına nokta koyar.

Diğer hocalar
Takımlarıyla başarısız olsa ve tüm camia istifasını istese dahi, tazminatının üstüne yatıp hiç bir şey olmamış gibi kovulana dek yüzsüzce çalışmaya devam eder.

Zinedine Zidane
30 küsür yıl büyük takımlarda çalışıp çoğunun kazanamadığı Şampiyonlar Ligi kupasından 3 tanesini 2,5 senede kazandığı halde son kupadan 5 gün sonra kimsenin beklemediği anda istifasını verir.

Beklenmez anları yaşatan adam. Zamanında önce sağ sonra sol kornerden gelen topu kafayla ağlara göndererek Dünya Kupası getirdi, sonra ceza yayı civarından voleyle Şampiyonlar Ligi. O zamanlarda da kimse beklemiyordu öyle goller..

Son düzenleme:
Başlarım böyle başarılara!!! Kulüp 85 yılından beri UEFA Kupası alamıyor. Olmaz olsun böyle takım!
Puhahahha .....Önemli bir ayrıntı....
Tuzsuz baharatsız mangal partisi, yada acısız çiğ köfte ne kadar lezzetli olabilirse işte....
a122.gif

Guti h.o

Zidane dogru olani yapti,kendini real disinda baska bir kulupte bir kez daha belli etmek isteyecektir

Üst Alt