Zidane'ın Taktikleri Dünyanın Yanıldığını Nasıl İspatlıyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zidane'ın Taktikleri Dünyanın Yanıldığını Nasıl İspatlıyor?

Valla ben de Zidane'ın sıradan bi hoca olduğunu düşünüyordum. İlk CL kupasına bizim Hamza'nın 3 kupayı aldığı gibi gazla, motivasyonla vs ulaştığını düşünüyordum ama süper yanılttı beni. Adam her maçı doğru oynatıyor nerdeyse. Juventus maçını ağzım açık izlemiştim.

Valla ben de Zidane'ın sıradan bi hoca olduğunu düşünüyordum. İlk CL kupasına bizim Hamza'nın 3 kupayı aldığı gibi gazla, motivasyonla vs ulaştığını düşünüyordum ama süper yanılttı beni. Adam her maçı doğru oynatıyor nerdeyse. Juventus maçını ağzım açık izlemiştim.
Benim için de takdirimi kazandığı maç oydu hem Juve'yi kilitlediler hem de muazzam goller atıldı.

Yalnız bir adamı atlamışım Asensio muazzam bir oyuncu. Isco için yıllardır hakettiği değeri görmüyor diyordum bu yıl görmeye başladı. Asensio gerçekten muhteşem bir oyuncu.

Benim için de takdirimi kazandığı maç oydu hem Juve'yi kilitlediler hem de muazzam goller atıldı.

Yalnız bir adamı atlamışım Asensio muazzam bir oyuncu. Isco için yıllardır hakettiği değeri görmüyor diyordum bu yıl görmeye başladı. Asensio gerçekten muhteşem bir oyuncu.
Evet. Ama ikisiyle ne yapacaklar kestirmesi zor. İkisi de oynamayı hak ediyor. Modric biraz yaşlandı aslında, Isco zaman zaman belki onun yerinde oynayabilir de sezon genelinde ne Asensio ne de Isco kulübede oturacak adamlar değiller. Zidane bunu da iyi şekilde idare ederse bi takdiri daha hak eder. :D

Güzel bir konu. Zidane bana göre klas hocadır zaten. 2 senedir yaptıkları küçümsenecek şeyler değil.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Modric ve Kroosu kim aldıysa onları kutlamak gerekli..Tamam hücum-defans önemli ama beni için en önemli mevki orta saha.Şu iki adam Barcada olsa bugün Luisi övüyor olacaktık.

Üst Alt