Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"


Fenerbahçe'nin Juventus'tan transfer ettiği Reto Ziegler, sarı lacivertli ekibe gelmekle doğru bir karar verdiğini belirtirken, İstanbul'a da çok alıştığını belirtti.İsviçre'nin Euro 2012 elemelerinde Galler ve Karadağ ile yapacağı maçlar için milli takım kampında bulunan Ziegler, burada Le Matin'e yaptığı açıklamada "İBB maçında taraftarlar inanılmazdı. İstatistiklere göre sahada da en çok koşan oyuncu ben olmuşum. Buraya gelirken takımın seviyesinin bu olacağını tahmin etmiyordum. Çıktığımız her maçta rakiplerimize göre çok daha üstünüz." şeklinde konuştu.Milli takım antrenörlüğünü yapan Ottmar Hitzfeld'in de kendisine Fenerbahçe'ye gitmesini önerdiğini belirten 25 yaşındaki oyuncu, "Hitzfeld, Trabzonspor yerine Fenerbahçe'yi tercih etmem gerektiğini söyledi. Fener de Türkiye'nin Juventus'u gibi. Burada amaç her daim, şartlar ne olursa olsun şampiyonluğu kazanmak." dedi.İstanbul'daki yaşama da alıştığını kaydeden İsviçreli oyuncu, "Anadolu yakasında oturuyorum. Orası karşıya göre daha sessiz. Takımda İngilizce ve Fransızca anlaşıyoruz. Ayrıca üç tane de tercüman var. Yani dil sorunu da yaşamıyorum." ifadelerini kullandı.Mayıs ayında Sampdoria'dan Juventus'a transfer olan Reto Ziegler, Eylül'ün başında 600 bin avro bedelkarşılığında Fenerbahçe'ye kiralanmıştı.Goal.com
 
Cevap: Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"Juventus'a haksızlık yapmayın.Adamlar İtalya'daki şike olaylarında cezasını çeken tek takımdı.
 
Cevap: Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"Evet İtalya Juventus şike yapıyor Türkiyede F e n e v.:animation:
 
Cevap: Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"Süper benzetme olmuş.Şike açısından Fenerbahçe Juve'den daha büyük aslında.
 
Cevap: Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"Fenere haksızlık yaptırtmam , juventus italyanın feneridir olsa olsa ,

madde 2.07 , madde 2.07 , madde 2.07 , madde 2.07 , madde 2.07Saygılar.
 
Cevap: Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"Ziegler bir şey mi görmüş,açıklasın savcıya :asd:Gülme krizine girdim :asd:
 
Cevap: Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"Haha.. Cok guzel tespit.. Bizim burda seria b yok ziegler bank asya var yalniz
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt