Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"

Cevap: Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u"

doğru lafa ne denir..şikeciler..adam bile anlamıs olayı

Ulan bu fener insana amma malzeme veriyor geyik için taraftarından futbolcusuna yönetiminden hocasına mal bunlar

ahahahahaha cok hosuma gitti ya.

efsane bir başlık. bu cocuk kesin antu'da takılıyor.

Fener Türkiyenin juventusu deseydik kavga çıkartırlardı. Allahtan adamları kendi itiraf etmiş.

Fenerbahçe'nin Juventus'tan transfer ettiği Reto Ziegler, sarı lacivertli ekibe gelmekle doğru bir karar verdiğini belirtirken, İstanbul'a da çok alıştığını belirtti.

İsviçre'nin Euro 2012 elemelerinde Galler ve Karadağ ile yapacağı maçlar için milli takım kampında bulunan Ziegler, burada Le Matin'e yaptığı açıklamada "İBB maçında taraftarlar inanılmazdı. İstatistiklere göre sahada da en çok koşan oyuncu ben olmuşum. Buraya gelirken takımın seviyesinin bu olacağını tahmin etmiyordum. Çıktığımız her maçta rakiplerimize göre çok daha üstünüz." şeklinde konuştu.

Milli takım antrenörlüğünü yapan Ottmar Hitzfeld'in de kendisine Fenerbahçe'ye gitmesini önerdiğini belirten 25 yaşındaki oyuncu, "Hitzfeld, Trabzonspor yerine Fenerbahçe'yi tercih etmem gerektiğini söyledi. Fener de Türkiye'nin Juventus'u gibi. Burada amaç her daim, şartlar ne olursa olsun şampiyonluğu kazanmak." dedi.

İstanbul'daki yaşama da alıştığını kaydeden İsviçreli oyuncu, "Anadolu yakasında oturuyorum. Orası karşıya göre daha sessiz. Takımda İngilizce ve Fransızca anlaşıyoruz. Ayrıca üç tane de tercüman var. Yani dil sorunu da yaşamıyorum." ifadelerini kullandı.

Mayıs ayında Sampdoria'dan Juventus'a transfer olan Reto Ziegler, Eylül'ün başında 600 bin avro bedelkarşılığında Fenerbahçe'ye kiralanmıştı.

Goal.com

Zapata : "Galatasaray Türkiye'nin Real Madrid'i"

Ziegler: "Fener, Türkiye'nin Juventus'u" :lol: :lol:

Üst Alt