Zinho Vanheusden, Rekor Bir Bedelle Standard Liege'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zinho Vanheusden, Rekor Bir Bedelle Standard Liege'de

Standard, Internazionale'nin 19 yaşındaki Belçikalı stoper Zinho Vanheusden'i resmen transfer ettiğini duyurdu.

Bonservisi için Belçika kulübü 12.6 milyon Euro ödeyecek. Standard Liege kulübü için bu transfer bedeli kulüp tarihinin en pahalı transferi oldu.

Inter, 18 milyon Euro'ya gelecekte oyuncuyu geri alabilir maddesi koydurdu.

Aklıma gelen tek mantıklı şey oyuncudan Inter'e gitmeyeceği yönünde söz almış olabilirler

Sonuçta her şey oyuncu üzerinden dönüyor

Aklıma gelen tek mantıklı şey oyuncudan Inter'e gitmeyeceği yönünde söz almış olabilirler

Sonuçta her şey oyuncu üzerinden dönüyor
Ben biraz haberleri okudum şimdi. Bir nevi zorunlu geri alma maddesi olmuş diyorlar. Yani bu durumda 2 sene Standard da oynayacak ve kendini geliştirecek, sonra bunlar kesin geri alacaklarmış. Kiralik gibi düşünmek lazım.

inter birşeyden mi kaçıyor

para çevirme işi olmasın
Bunu Juventus'un ciddi sekilde yaptigini düsünüyorum. Özellikle bu sene bes para etmez Italyanlari iyi paralara ufak takimlara okutmuslar görünüyor bilancoya göre. Muhtemelen 1-2 sene sonrasi icin o kulüplerden bazi futbolcularla simdiden anlasma sagladilar. Sampdoria durup dururken bir kaleciye 20M€ ödeyemez mesela. Mutlaka Juventus'a en az 30M€'luk topcu satmislardir 1-2 sene sonra aciklanacak sekilde.

Üst Alt