Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe - Altay | 23 Aralık | İlk Yarı

maci nerden izliyorsunuz beyler

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 0-0 Altay | 23 Aralık | İlk Yarı

yasakmi bilmiyodum ben :D

trt 1 bende yok ne yaziki gurbetcilere haram evde mac izlemek :)

neyseki buldum bende siginacak bi yayin :D

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 0-0 Altay | 23 Aralık | İlk Yarı

Kamera acisi niye böyle ya..Gicik oldum resmen..Insallah bizim mactada böyle olmaz

Hala gol atamadı mı bunlar 18 dk geçti

fener bali iste

altay bastiriyor

100% gol kacti

Zemini en kısa zamanda yenilemek gerekiyor , Lille ve Liverpool maçlarımız var

fenerlilerde hic utanma yok bu macta bile sahtekarlik pesindeler semih resmen eliyle gol atti bide itiraz ediyor

Trt kamera açısını yakın ayarlaması Lig Tv uzaktan çekiyor...

Altaylı Burak kumaşı iyi bir futbolcudur.. 3 4 tane maçını izlemiştim. Bence transfer edilebilir.

Üst Alt