Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu

ziraattk.png

antalyasporhome.png
antalya130fl2.png
f2m5a162ebpg8.png
gs130vf8.png
gsthird.png

Hakem: Bülent Yıldırım

Tarih: 03.02.10 20:00

Yer: ANTALYA ATATÜRK

Yayın : TRT 1​

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maç | Antalyaspor-Galatasaray | 3 Subat

Umarım takım bu maçta Denizli maçında yaratıığı hayalkırıklığını ber taraf edecek bir oyun sergiler ve Kayseri'ye moralli gideriz.

Antalya'nın defans kurgusunda büyük sıkıntılar var.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maç | Antalyaspor-Galatasaray | 3 Subat

Bugünkü beğenmediğimiz oyun umarım bu güne özeldir.

Şu Türkiye Kupası çok bayıyor beni. Deseler ki Fener hariç herhangi bir takıma verecez kupayı, hemen verin derim.

Haydi galatasarayım patlama yap antalyaya.

Degisik bir kadro izleyebiliriz.Icimde öyle bir his var.Kayseri´ye hazir gitmek isteyecektir Rijkaard.Beraberlik yeter Antalya´da.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maç | Antalyaspor-Galatasaray | 3 Şubat

Antalya'da beraberlik yeter gibisinden düşünüyorsak bizden olmaz.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maç | Antalyaspor-Galatasaray | 3 Şubat

Antalya'da beraberlik yeter gibisinden düşünüyorsak bizden olmaz.

bizden bi cacık olmaz yani :)

Ben kazanacağımızı düşünüyorum.Yine bol pozisyonlu (her iki tamın için geçerli) bir maç bekliyorum. 4 atarsak 2 yeriz diyorum başka da birşey demiyorum :)

Turu geçecek skor alalım yeter bence.Bu sezon Türkiye kupasınada önem vermeliyiz.

Ufuk

Neill, E.Güngör, Servet, Çetin Güngör

Elano, Barış, Ayhan

Gio, Jo, Caner

İlk maçta işi bitiririz. 2. yarıda Keita ile Arda girer.

Turu garantiye alacak bir skor bekliyorum aslanlardan.

Bence yeni transferlerin hepsi ilk 11 de başlamalı,ancak ve ancak bu kısa sürede çok maç yaparak form tutup,uyum sağlayabilirler.

Turu garantiye alacak bir skor bekliyorum aslanlardan.

Kesinlikle bu maç trafiğinde ilk maçın avantajıyla 2.nci maça çıkmak çok çok iyi olur.

1-3 gibi bir skorla kazanabilirsek, turu cebe atar, gerekirse rövanşa B takımla çıkarız.

Gollü beraberlikler de iyi sonuçtur. Ama net bir skorla maçı kazanmamız daha iyi olur.

Antalya bakalım beşiktaş karşısındaki vasat oyununu sürdürecek mi?

kalede ufuk olsun keita da en az son 30 dk oynasın.

Antalyada eksikler var ve önemli oyuncular Ali Zitouni ve Orhan Ak gibi. Turu garantileyip Sami Yen'de ki maça çok rahat çıkmalıyız ki sora ki haftaya bedenen ve zihnen rahat girelim.

Sakatlıksız gollü bir maç olsun 1-2 skor tahminim.

Üst Alt