Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu

ziraattk.png

ankaragucuhome.png
naamloosf.gif
f2m5a162ebpg8.png
83783554.png
gshome.png

ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY

Hakem: ?

Tarih: 27.01.10 19:00

Yer: ANKARA 19 MAYIS

Yayın : TRT 1

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27.01.10

İsterseniz önce şu maç bitsin, ilk lig sınavımızı atlatalım konuyu sonra düşünürüz. Ne dersiniz?

KİLİT...

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.00

Diyarbakır macının özetini izledim zemin berbat bi sakatlık olmasın baska bişey istemiyorum her türlü vurur geliriz.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü - Galatasaray | 27 Ocak | 20.00

Gökçek'ler bakalım bize yine ne işkence yapacak trübünde.O günü hayatım boyunca unutamam ya!

Lig maçının rövanşı gibi de olabilir.Maç için daha erken ancak yeni transferlerimiz Neill ve Jo, umarım ilk 11'de başlarlar.

Umarım keita ve jo bu maçda 11 de olurlar...

Ufuk

Uğur, Neill, Servet, Hakan

Elano, Mustafa, Arda

Aydın, Jo, Caner

En az 3 atmalıyız bu adamlara. Ankarada havalar iyi İstanbul'a oranla.:) Zemin falan zorlamaz çok.:)

Murat iki gün çok yagıs olup durdu ve inanılmaz soguk var ankarada. Buyuk ihtimalle zemin berbat ötesi olacak. Sakatlık olmadan koyalım istiyorum çok tehlikeli. Ankaragücü kasap gibi zaten. Ama nolursa olsun tribündeyim!

Üst Alt