Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor - Galatasaray | 10 Ocak | 13.30

Bu maçın tarihi nedeniyle bu maçı kazanırsak çok mutlu olacağım.10 Ocak çok sevdiğim eski sınıf arkadaşımın kardeşinin doğum günü.Ve ne yazıkki kardeşimizi 30 Aralık günü kaybettik.Umarım bu maçı O'na hediye edebilirim doğum günü hediyesi olarak.

Bu maçın tarihi nedeniyle bu maçı kazanırsak çok mutlu olacağım.10 Ocak çok sevdiğim eski sınıf arkadaşımın kardeşinin doğum günü.Ve ne yazıkki kardeşimizi 30 Aralık günü kaybettik.Umarım bu maçı O'na hediye edebilirim doğum günü hediyesi olarak.

Başın sağolsun Deniz:(İnşallah kazanırızda dileğin gerçek olur

---------------Ufuk---------------

--------EmreG----Servet-------

--Çetin--------------------Uğur-

------------Linderoth------------

-------Elano---------EmreÇ----

-Serdar-------------------Berkin

-------------Nonda*---------------

*: Nonda/Baros/Cem/Yeni Transfer. Artık kim oynayabilecek durumdaysa :)

Şu kadro ile çıksak yeniliriz büyük ihtimalle ama görmek istiyorum şu gençlern son halini. Tabi benim istemem bir anlam ifade etmiyor, umarım Rijkaard'da ister. :D

Ordu-G.Saray maçı biletleri satışta

Bank Asya Birinci Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, Ziraat Türkiye Kupasında 10 Ocak Pazar günü oynanacak olan Orduspor-Galatasaray maçı biletleri ile özel olarak hazırlanan kaşkolların satışa çıktığını açıkladı.

Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nda pazar günü oynanacak maç için hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Maç biletlerinin kale arkası tribün 30 TL, maraton 60 TL, kapalı tribün 200 TL, VIP 500 TL ve protokol tribünü 1.500 TL olarak belirlendiğini hatırlatan Türkmen, ''Galatasaray maçı biletleri ile özel hazırlanan kaşkollar bugün itibari ile satışa çıktı. Maça taraftarlarımızın büyük bir ilgi gösterdiğini biliyoruz. Şimdiden taraftarlarımıza teşekkür ederiz'' dedi.

Türkmen, maç bileti alan taraftarların kimlik bilgilerinin yanı sıra cep telefon numaralarının da kayıt altına alındığını sözlerine ekledi.

Öte yandan, maç için özel olarak Almanya'da hazırlanan ve üzerinde Orduspor ile Galatasaray amblemlerinin yer aldığı kaşkolların de bilet satış noktalarında 10 TL karşılığında satışa sunulduğunu bildirildi.

Kulüp Başkanı Türkmen, ''Bu maçı ölümsüzleştirmek için böyle bir çalışma yaptık'' derken, kentin çeşitli bölgelerine de maç öncesi Orduspor bayrakları asıldığı gözlendi.

lig tv.com.tr

Basin sagolsun sevgili deniz,mekani cennet topragi bol olur insallah, tekrar basin sagolsun, allahtan sabir diliyorum sana ve ailesine...

Hakem: Bünyamin Gezer :mad:

10 Ocak Pazar:

Orduspor-Galatasaray: Bünyamin Gezer

Ufuk

Uğur, Emre Aşık, Servet, H.Balta

Elano, Linderoth, E.Çolak

Aydın, Kewell, Caner.

Ufuk'u yazmayın boşa. Ufuk oynamaz artık..

Bu arada Orduspor'da teknik direktörlüğe Ahmet Akcan getirilmişti.Bizim maçla birlikte ilk maçına çıkacak.

"Galatasaray'dan korkmuyoruz"

Bank Asya Birinci Lig'de mücadele eden Orduspor'un teknik direktörü Ahmet Akcan, ''Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaşacağımız Galatasaray'dan korkmuyoruz'' dedi.

Teknik direktör Akcan, Pazar günü Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nda oynayacakları Galatasaray maçı öncesi Durugöl Orduspor tesislerinde basın toplantısı düzenledi.

Galatasaray'dan kesinlikle çekinmediklerini dile getiren Akcan şöyle konuştu:

''Orduspor geçmişte kupa maçlarında başarılı olmuştur. Hatta Galatasaray'ı elemeyi başarmıştır. Uzun aradan sonra Orduspor tekrar Türkiye Kupası gruplarında yer aldı. Orduspor olarak Galatasaray gibi büyük bir takımı Ordu'da ağırlamaktan onur ve gurur duyacağız. Ancak Galatasaray'dan kesinlikle çekinmiyor ve korkmuyoruz.''

Galatasaray'ın büyük takım olduğunu, ancak kendilerinin de küçümsenmemesi gerektiğini ifade eden Akcan, ''Kaldı ki geçmiş dönemlerde Galatasaray ve Fenerbahçe gibi takımlar Orduspor'un konumundaki takımlara yenilerek elenmiştir. Neden Pazar günü biz de bunu başarmayalım. Galatasaray'ı yenmeyi arzuluyor ve rakibimizi nasıl mağlup edeceğimizin hesaplarını yapıyoruz'' diye konuştu.

Galatasaray'da uzun yıllar görev yaptığını da belirten Akcan, ''Bu nedenle ayrı bir heyecan içindeyim. Orduspor'daki ilk resmi maçımda eski takımıma karşı mücadele edeceğim'' şeklinde konuştu.

Akcan, maçın hakemi Bünyamin Gezer'e güvendiklerini ve kendisinin bu maça yakıştığını da kaydetti.

Kaynak: Ajansspor

Maçın saati benim için kötü oldu.Büyük ihtimalle seyredemeyeceğim.:(

"Galatasaray'dan korkmuyoruz"

Bank Asya Birinci Lig'de mücadele eden Orduspor'un teknik direktörü Ahmet Akcan, ''Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaşacağımız Galatasaray'dan korkmuyoruz'' dedi.

Teknik direktör Akcan, Pazar günü Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nda oynayacakları Galatasaray maçı öncesi Durugöl Orduspor tesislerinde basın toplantısı düzenledi.

Galatasaray'dan kesinlikle çekinmediklerini dile getiren Akcan şöyle konuştu:

''Orduspor geçmişte kupa maçlarında başarılı olmuştur. Hatta Galatasaray'ı elemeyi başarmıştır. Uzun aradan sonra Orduspor tekrar Türkiye Kupası gruplarında yer aldı. Orduspor olarak Galatasaray gibi büyük bir takımı Ordu'da ağırlamaktan onur ve gurur duyacağız. Ancak Galatasaray'dan kesinlikle çekinmiyor ve korkmuyoruz.''

Galatasaray'ın büyük takım olduğunu, ancak kendilerinin de küçümsenmemesi gerektiğini ifade eden Akcan, ''Kaldı ki geçmiş dönemlerde Galatasaray ve Fenerbahçe gibi takımlar Orduspor'un konumundaki takımlara yenilerek elenmiştir. Neden Pazar günü biz de bunu başarmayalım. Galatasaray'ı yenmeyi arzuluyor ve rakibimizi nasıl mağlup edeceğimizin hesaplarını yapıyoruz'' diye konuştu.

Galatasaray'da uzun yıllar görev yaptığını da belirten Akcan, ''Bu nedenle ayrı bir heyecan içindeyim. Orduspor'daki ilk resmi maçımda eski takımıma karşı mücadele edeceğim'' şeklinde konuştu.

Akcan, maçın hakemi Bünyamin Gezer'e güvendiklerini ve kendisinin bu maça yakıştığını da kaydetti.

Kaynak: Ajansspor

Yahu böyle açıklamalar niye ?

---------------Ufuk---------------

--------EmreG----Servet-------

--Çetin--------------------Uğur-

------------Linderoth------------

-------Elano---------EmreÇ----

-Serdar-------------------Berkin

-------------Nonda*---------------

*: Nonda/Baros/Cem/Yeni Transfer. Artık kim oynayabilecek durumdaysa :)

Şu kadro ile çıksak yeniliriz büyük ihtimalle ama görmek istiyorum şu gençlern son halini. Tabi benim istemem bir anlam ifade etmiyor, umarım Rijkaard'da ister. :D

emre güngörü kadroya yazmayın tosun paşa yine sakat yok böyle birşey yaa kendine bakmayan oyuncuyu gönderin 37 yaşındaki emre aşık kendine bakıyor emre güngör kendine bakmıyor:mad:

Bende maci bugün saniyordum , isten yeni geldim izleyemedim diye üzülüyordum . Oleeeeeeey yarin bizim takimi izliyecez :D

-----------------Aykut

---------E.Aşık---Servet Çetin

Uğur-------------------------Hakan Balta

--------------Linderoth

--------Sarp----------Ayhan

Arda Turan------------------Caner

--------------Nonda

Büyük olasılıkla.

Üst Alt