Zirve Adaylarının Milli Araya Kadarki Maçları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zirve Adaylarının Milli Araya Kadarki Maçları

pa.png
Galatasaray:
Erzurumspor
Porto(D)
Antalyaspor(D)

Fenerbahçe:
Rizespor(D)
Spartak Trnava
Başakşehir

Beşiktaş:
Kayserispor
Malmö(D)
Konyaspor(D)

Başakşehir:
Malatyaspor
Fenerbahçe(D)

Son düzenleme:
En kolay fikstür bizde. 3'te 3 çok büyük avantaj sağlar. Rakipler bir şekilde çöküyorlar farkı sonradan biraz kapatsalar da yetmiyor. Geçen sene bunu yaşadık. Vurup geçelim.

Feneri çıkaralım zirve adaylarından. İlk 10 adayı daha doğru ifade olur Fenerbahçemiz için

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru o da var, bizden iki gün sonra maç yaptılar ve bize göre daha dar bir kadroya sahipler diye tahmin ediyorum.

Rize, Okan’la anlaşmış. Fener 3 maçta da puan kaybedebilir. Biz 3/3 yaparsak onları şimdiden dışarı atmış oluruz. Bjk de Kayseri, Konya maçlarında puan kaybedebilir.

Puan kaybı yapmayıp kuşlara “Biz bunları geçemeyiz” fikrini yerleştirmeliyiz.

Ligin bu kadar başlangıç evresinde kopma olacağını tahmin etmiyorum.

Olsa da geri dönüş olabilir geçen sezon gibi.

Hazır fikstrümüz çok zor değilken maçları kazanarak gitmek lazım.

CL dönüşleri her zaman zor olmuştur.

Ucte uc muhakkak yapmaliyiz oldukca basit maclar, CL falan bahane degil.

Fener 0 puan alsa sasirmam onemli de degil pek ciddiye almiyorum. 3-5 puan alacaklardir.

Basaksehir Fener’e puan birakmaz normal sartlar altinda ama o zamana kadar ne olur bilinmez onlar da 5 puanda kalabilir.

Bjk 7 puan almasini bilecektir ciddi rakip kendileri zaten.

Ucte uc muhakkak yapmaliyiz oldukca basit maclar, CL falan bahane degil.

Fener 0 puan alsa sasirmam onemli de degil pek ciddiye almiyorum. 3-5 puan alacaklardir.

Basaksehir Fener’e puan birakmaz normal sartlar altinda ama o zamana kadar ne olur bilinmez onlar da 5 puanda kalabilir.

Bjk 7 puan almasini bilecektir ciddi rakip kendileri zaten.
bu hafta sonu fb kazanmalı rengim ne dersin

Ben bunların Avrupa maçlarını unutmuştum yav maçlarından 3 gün önce birisi Trnava birisi Malmö ile yapıyor , Malmö deplasman.
Alayının fikstürü zor Başakşehir 2 puan bıraktı bile sıyrılabildiğimiz kadar sıyrılmalıyız şu periyotta.

Fener Rize deplasmanına çıkıp Trnava ve Başakşehirle içerde oynayacak.

İki maçta 2 puan almaları olası kendilerini geliştirmezlerse.

Beşiktaş ise içerde Kayseri dışarda Malmö dışarda Konya maçlarına çıkacak. Konya'da Rıza var verir maçı muhtemelen.

Fenerbahçeyi kurtarırsa Jailson,Benzia kurtarır diyodum o işte yaş oldu , derbi beraberliğiyle Cocu'yu yollama işide rafa kalktı Milli arada değişim olur.
Fenerbahçe Rize-Başakşehir maçlarından puan alamayabilir.
Beşiktaş Konya-Kayseri maçlarından en az 3 puan çıkarır.
Başakşehir Malatya ve Feneri yener bence

Fener:0
Beşiktaş:+3
Başakşehir:6

Cocu'ya 1 değil 5 yıl sabredilse bi yol olmaz hareketleri-takımı-demeçleri komple rezalet beşiktaşın fenere verdiği 2-3 kontra dışında benim izlediğim en kötü fenerlerden biriydi derbi performansı olarak.
Phillip Cocu: "4-5 pozisyonumuz vardı, unuttuğumuz tek şey topu kaleye atmaktı. Rakibimiz tek şutta golü buldu. Devre arasında sonuna kadar savaşalım dedik ve son ana kadar mücadelemizi sürdürdük."
Phillip Cocu: "Kazanmayı hak ettik."
Phillip Cocu: "Bu seviyede oynamaya devam edersek, çok maç kazanacağız."

Üst Alt