Zıt Tamkarşıt Kimdir ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zıt Tamkarşıt Kimdir ?

Hop ne oluyor? :mad: Ben bu yönetici kimdir diye forumun orta yerine topic açıyor muyum? :mad:

Hem ben kendimi tanıştırma panelinde tanıtmıştım. :mad:

Evet artık kendimi tanıtabilirim;

Erenköy 'de oturuyorum. Adımın Zıt ve Erenköy 'lü oluşum sebebiyle bana kısaca Zıt-Erenköy diyebilirsiniz.

Aslında ben Galatasaray dergisine yazan "Fikri Feyırpley" ve "Manuel Sallıyani" nin mahalleden yakın arkadaşlarıyım.

Gerçi gavatlar beni ekip köşeyi kaptılar ama ben onlara yapacağımı bilirim. :mad:

Bu forumda şöhret yakalayıp ünlü bir yazar olacağım. İlk işim de bana yamuk yapan Fikri ve onun yardakçısı Manuel 'i yerlerinden etmek olacak. Benden tırsım tırsım tırsabilirler. (Ancak bana sataşmadığınız sürece sizlere zarar vermem. Hadi yine iyisiniz.)

Yakışıklılığımı çekemeyen ise yapacak birşey yok. İsteyen orta yerinden çatlayabilir. :cool:

Daha neler göreceğiz kimbilir? :mad:

Çok icon kullanıyorsun.Banlarım seni.

"Bana sataşmayın" diye sizi profilinizde uyarmıştım yanılmıyorsam. :mad:

Bilmiyorum sizi kim yönetici seçti, ama ana görevinizle ilgili şeyler yapar ve beni rahat bırakırsanız sevinirim. :mad:

Pardon bu son icon fazladan oldu. :mad:

Kansu Vargün' Alıntı:
Küfür etmeyin ZIT bey...

Yakışıklılığımı kıskanan herkes (özür dileyerek söylüyorum, özelikle bu "yönetici takımı") bana sallamaya başladı. Yahu sizi kiloyla mı gönderdiler? :mad:

Zıt bey amacınız nedir:) Gerci bir iki şeyden bahsetmistiniz kendinizi tanıtma konusunda ama burdada bilgilendirirseniz seviniriz:D

Üst Alt