zlatan ibrahimović - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sözleşmesi 6 ay sonra bitiyor.

Bu Adami parçalı formayla görmek hala en büyük Hayallerimden biri.

1+1 Sözleşme önerilmeli kendisine, tekrar Sampiyonlar liginde oynamak isteycektir. Katki verir, forma sattirir, ve baya PR yapar

47334

7 milyon euro maaş verilir.Eren,S.erdar,T.lga üçlüsüne verilmeyen maaş ve kaptanımız Selçuk İnan'ın maaşında indirime gitmesinden dolayı bu maaşı verebiliriz.Türkiye'ye gelmez diyen olursa da avlanmak için Antalya'ya geldi.Futboldan kazandırdıklarının yanında kulübe yabancı sponsorlar ilgi gösterebilir..

herifçioğlu 37 yaşında ve siz takıma istiyorsunuz anlamıyorum . psg gibi takımda bile egosu tavan yapmış kimseyi iplemeyen adam emekli volisi için bile bize gelmek istemez.
defolsun huzurevine !!!
bırakın şu içi geçmiş koftileri .

“I didn’t work all my career to come to the MLS just to be compared to Carlos Vela. The media made a huge mistake. You don’t compare Ferrari’s with Fiats. Tonight I showed I’m the best player in the league.”

-Zlatan Ibrahimović

bu arkadaş kaza geçirse tek ayağı kopsa ve biz transfer etsek bizim ligdeki stoperleri top diye oynamazsa ben de bir şey bilmiyorum

Üst Alt