Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"


e3490zokora.jpg
Trabzonsporlu futbolcu Zokora’dan bomba iddia..Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"Sahaya yansıyan birşey bulunamaz kesin. Ayrıca Emre'ye ceza verilmemesi için bir Play-Off daha yapılır. O Play-Off'da da takımların puanı 4'e bölünüp, 36 ile çarpıldıktan sonra 88 kere bağırarak söylenerek, yeni lig başlar.
 
Cevap: Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"Avrupa'dan dönünce Galatasaray'a gelmiş olsaydı çoktan kovulmuştu. Tam da Fenerbahçe'nin karakteriyle örtüşen davranışlar sergiliyor. Futbolcuların kaybedecek bir şeyi olmasa tekme tokat dalarlar buna..
 
Cevap: Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"Volkan: 2-0 yenildiler, cok kotu oynadilar. Herkes ana avrat kufrediyor. Bunlar mac esnasinda olabilecek seyler. Zokora'nin bunu buyutmemesi gerekir. Emre'yle konusmadim ne dedigini bilmiyorum ama bunlar olabilecek seyler.
 
Cevap: Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"Mahkeme sonucunu beklemek lazım Sn. Kiğılı çok güzel bir örnek vermişti İngiltere'den.
 
Cevap: Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"volkan ve emre milli takımın taraftarına küfür eden zavallılarbozacının şahidi şıracı
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt