ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 20 Mart| ATV

Elmander'in ve Melo'nun oynamaması çeyrek finalden etti.

Allah belani versin abitoglu.. o kupa size haram , asla alamayacaksiniz.. !

Milan Baroş + Albert Riera = Mağlubiyet

Milan Baroş'un isteksiz tavırları, Riera'nın takım içinde hiç bir katkı sağlamaması bizi mağlubiyete sürükleyen en önemli etkenler oldu. Baroş ve Riera benim için bitmiştir.

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Arena'da sivas'i 2-1 yendigimiz macta neredeyse ayni kadro sahadaydi.

Ufuk'un yerine Muslera,Necati'nin yerine Elmander,Aydin'in yerine ise Kazim vardi.

Ilk 11 de sorun yoktu bana göre,ilk yari guzel de oynadik fakat baros bir turlu atamadi.

2. yari ise Sabri'nin bireysel hatasindan dolayi sacma sapan bir gol yedik,ardindan zaten tek mac oldugu icin futbolcular panik yapip suursuzca hucum etmeye basladilar,uzun top felan.

Normalde 2-3 transfer lazim diyenler her puan kaybindan sonra 5-6 transfer lazim diyorlar:D

riera sercan ve sabri GSdaki kariyerlerini tamamlamışlardır artık bana göre.

melo-elmander çok önemli bizim kadroda bunu gördük.

hakem tüm maçı rezalet yönetti

f.terimi çok sevsemde bu kadroyu oyuna sürmesi mağlubiyeti getirdi, rieradan ve sabriden ne bekliyorsun daha, baroş isteksiz, necatide ayağında top tutamıyordu, ilk yarı sahanın en iyisi aydın o da oyundan çıktı, zaten bişey kalmadı geriye

Öncelikle Fener maçında, zaman zaman Barcelonavari yapılan organize ataklar yerine,

Sivas maçında sanki takıma format atılmışcasına, tüm bildiklerini unutmuşcasına doldur boşalt futboluna geri dönüldü.

Emre Çolak ise, dün sanki bu takım bana bi numara küçük,

benim Arsenal'de, Munih'te, Madrid'te oynamalıyım dercesine iyiydi, çok akıllı oynadı,

hemen hemen sıfır pas hatası, ne yaptığını bilen, süper bir yetenek.

Takımın bence Messi'si...

Riera'ya belki biraz daha sabır göstermeliyiz. Zaman zaman iyi futbolcu olduğunu hissettiriyor ama sonunu getirmiyor.

Çok olumsuz düşünmüyorum.

Takımın geneli çok kötü oynadı. Açıkcası bence gereksiz olan Fener maçı sonrası Florya'daki malum kutlama,

futbolcuları olumsuz etkilemiş. Bana rehavete girmişler gibi geldi. Bugün Fanatik gazetesi attığı başlık ile

resmen dalga geçmiş. "Fener 2-2 beraberliği sarhoşu Galatasaray, bla bla....." diye...

Bu rehavet devam ederse, herşey olabilir, tekrar konsantrasyon geri gelmeli...

Hakeme bayağı söven olmuş, ben ise tam tersini düşünüyorum.

Maçı olabildiğince kesmemeye çalıştı. Hele ki klasik Türk futbolcusu pozisyon icabı düşmeleri ise resmen sallamadı.

Kalkın, adam gibi oynayın dercesine, oyunu devam ettirdi ve ben böyle hakemlerin artmasından yanayım.

Bu konuda Şampiyonlar Ligi hakemleri kadar iyiydi.

Son dakika penaltı pozisyonu ise, bariz topun ele çarpması...

Penaltıyla yakından uzaktan alakası yok...Çok yakındı ve devam ettirdi. Tebrikler...

Galatasaray, eğer ki Galatasaraysa, bırakın maçı, ilk yarıya bile berabere girmemeli...

İş son dakikaya kalmışsa, bırakın yenilelim, varsın olmasın...

Barcelona maçlarında 25-30ncu dakikalarda açıyorum,

bir kere bile maçı 0-0 yakalayamıyorum. Barcelona hep 2-0 önde...

Böyle olmalıyız...

Dün sivas macinin ilk yarisini sahane oynadik,kaldigimiz yerden devam ediyorduk ne zaman aydin cikti biranda hersey tersine döndü,bir oyuncu bu kadar etkilermi etkilememli ama orta sahada top yapamamaya basladik sabrinin yedirdigi hatali gol ve katamadigi dinamizm hem defansta hem orta sahada sorunlu bir takim yapti,golü cikarmak icin harcanan efor pozisyon üretemeyince fizik acidan oyundan düstük,ligin belki fizik acidan en diri takimi sivassporda bir cok kontra ile bizi iyice bitirdi,eksikler ve aydin yilmazin cikisi buraya kadar getirdi,malesef telafisi olmiyan bir macti cok yazik oldu,iki macli bir sistem olsaydi bu skoru lehimize döndürürdük.

Cok üzüldüm elendigimize cünkü Türkiye kupasinida bu sene ligle beraber alsaydik cok muhtesem olacakti,bir dahaki sene umarim artik Türkiye kupasinda finale gideriz cünkü bizde epeydir alamiyoruz kupayi.

Türkiye Kupası'ndan elenmemiz kötü oldu ya,şu ezikler şikeyle falan alırlarsa kupayı şaşırmam

Hayırlısı buymuş deyip önümüze bakmamız lazım. Takımın şu havasını kıskanıp da bölmeye çalışan çok zaten. Galatasaray şu kadardır kupa alamıyor diyenlere siz ne zamandır alamıyosunuz deseniz yeter. Kaldı ki Necati ve/veya Baros biraz daha diri olsaydı farklı kazanırdık biz bu maçı.

Üst Alt