ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe - Kayserispor | 20.30 | 11 Nisan | Atv

Arkadaşlar ankara rixos oteldeyim. Kayseri buradaydı amrabat ile sohbetim oldu. Şimdi Demirören i gördüm lobide içiyorlar sorunuz varsa iletiyim :)

Konustum şimdi iyi bir Galatasarayliyim diye soze başladım. Ne olacak avrupa durumu dedim " onlar bizden korksunlar" dedi sigara içtik birlikte ayrı bölmede isimi sordu vs Galatasaraya ve kimseye zarar gelmez dedi

Arkadaşlar ankara rixos oteldeyim. Kayseri buradaydı amrabat ile sohbetim oldu. Şimdi Demirören i gördüm lobide içiyorlar sorunuz varsa iletiyim :)

Demirören oradaysa gitmediyse benim için bir tane kafa çak

Gökhan Sakaryanın sorusu yok ama cevabı var de

Konustum şimdi iyi bir Galatasarayliyim diye soze başladım. Ne olacak avrupa durumu dedim " onlar bizden korksunlar" dedi sigara içtik birlikte ayrı bölmede isimi sordu vs Galatasaraya ve kimseye zarar gelmez dedi

Bu muhabbet Amrabad ile geçmemiştir diye düşünüyorum :) Malum öyle rahat bir şekilde birlikte sigara içebilmeniz imkansıza yakın görünüyor. :) Niye kimseye zarar gelmiyormuş. fener neyse cezası çeksin. Şike yapıp yanlarına kar kalırsa bizim hakkımız yenmiş ve bize zarar gelmiş olur. Kusura bakmasın. Harbiden çaksaydın kafayı keşke bu lafı söyledikten sonra :)

Kayseri için tek hedef kupa ama çok dengesiz bir takım kayseri gününde olursa fenere şov yapar ama gününde değilse ezikce bir oyunla yenilir fenere..

Demirören Abdullah Gül´ün yaninda degil miydi? Gerci önce veya sonra görüsmüs olabilir de, o siskonun samimi sekilde bi taraftarla konusacagini düsünmüyorum :)

Bu muhabbet Amrabad ile geçmemiştir diye düşünüyorum :) Malum öyle rahat bir şekilde birlikte sigara içebilmeniz imkansıza yakın görünüyor. :) Niye kimseye zarar gelmiyormuş. fener neyse cezası çeksin. Şike yapıp yanlarına kar kalırsa bizim hakkımız yenmiş ve bize zarar gelmiş olur. Kusura bakmasın. Harbiden çaksaydın kafayı keşke bu lafı söyledikten sonra :)

Hayır abi. Onlarla 1 saat kadar önce konuştum. Biz Platinium onlar Diamond Meeting Hall'de idi. Gittim bir baktım "Kayserispor Toplantı alanı" yazıyor:) Kahve molasından sonra bizim seminerin, hemen koştum o bölüme. H.Ali Kaldırım ve Amrabat ile konuştum(biri daha vardı ama genç tanımıyorum:). Başarılar diledim. Toplantıdan çıkıyorlardı sanırım odalarına geçip oradan stada gideceklerdi. Amrabat ile ufak sohbetim oldu. Galatasaray'a transferini isteyen bir çok Galatasaraylı var dedim. Gülümsedi "belki" dedi. Bende başarılar diledim.

Sonra ben seminere girdim. Son seans. Asansör ile lobiye çıkıp sigara içeyim oradan eve geçerim dedim. Belki görürüm bir iki oyuncu daha diye:) Lobideyken bir adam telefonda "Yıldırım başkan'ın bilgisi var. Sadri Bey ile görüşmüş vs.." diye konuşuyordu n'luyor lan dedim:) Sonra lobide bar-kafe kısmı var Rixos'un (3 ay önce başka bir seminerde birşeyler içmiştik orada) oraya gidip bir kahve vs alayım derken tüp kafa ve Hurma'yı gördüm. Yanlarında 5-6 kişi daha viski-çay-kahve içiyorlardı, eleman servis yapıyordu. O sırada cepten size yazdım kahvemi bekliyordum.

Sonra Hurma, bir adam (onunla da konuştum) ve tüp kafa çıkış kapısına gittiler. Bende size o sıra yazarken kahvem geldi sigara bölmesi var oraya doğru gidiyordum. Bir baktım oradalar ayakta duruyorlar. Sigara vs... Bende dipteki masaya geçtim. Sigaramı yakıp yanlarına yaklaştım. "Başkanım merhaba diyip elimi uzatıtm o da dönüp sıktı. Ben normal bir vatandaş ve iyi bir Galatasaraylı olarak sizden bir ricam var. UEFA ve şike durumuna çözüm ne zaman bulunacak dedim. O da "UEFA bizden korksun. Galatasaraylıyım dedin sanırım size birşey olmaz dedi." O yanındaki elemanda genç takmayın kafanıza sigaranızı içkinizi için eğlenin dedi. Futbol top işte oyun dedi."

Teşekkür ettim. Ama tedirginiz dedim. Demirören "birşey olmaz takmayın" dedi. Sonra sigaramın bitmesini bekledim. "Bu iş olursa 2 hafta haber olur" dedi.

Yanlarına, Hurma ve sanırım antrenörleri geldi Kayseri'nin. Birşeyler konuştular hava şartlaru yağmur vs... Sonra "Başkanım biz zorlarız bugün iyi oynarız" dedi gülerek. Tüpkafa kafasını sallıyordu:) Bende o sırada çıktım beyler:)

Sonra otoparka indim polisler vs... Oradan da eve:)

Demirören Abdullah Gül´ün yaninda degil miydi? Gerci önce veya sonra görüsmüs olabilir de, o siskonun samimi sekilde bi taraftarla konusacagini düsünmüyorum :)

Onur. Samimi değildi zaten. Ama kötü konuşmadı. Gıcık olduğum "UEFA bizden korksun" gibi alaycı yaklaşımı. Zaten konuşmam 1-2dk sürdü ayrıldım. Suratsız pezo:)

Abi. Şimdi cümlenin devamını okudum. Hatta artkadşaımı aradım. Foto çekecektim de mekan dar. Ne derim diye düşündüm. Bildiğin aynı bölmede sigara içtik. Bu bölme Rixos-Loby'de dipte üstü kapalı camekan bir yer. 4 adet masa var. Üstten ısıtmalı bir alan. Oradaydılar benden sonra oraya geldiler. Herkes gibi orada siagara içtiler. Bence bu adamları büyüten sizlersiniz.

Konuştuğum diğer kişi : Edip Eren İcra Kurulu Üyesi ve Tesis ve İdari İşler Komitesi Başkanı

Loby'de Sadri Başkan vs diye konuşan : Servet Yardımcı 2. Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=147

Edip velet gibi ses tonu böyle large bire tip(ilk izlem) :) "Boşver genç sigaranı iç eğlen futbol bu. Sonucu bizde bilmiyoruz" dedi.

kendin söylüyon emrah iciyor diye birde tinerle gazı karıştırıyor. ensesine cak birtane bir köşeye cekil.

Kafa konusuna gelince. Lafta kalıyor. O an içimden geçmedi değil. Ağır konuşmak ama yakışmaz boşver dedim. Bir iki laf etsemiydim diye sorguladım kendini "neden bu kadar beklediniz" gibisinden.

O sorumu sordum zaten sıfatı değişti. Önce döndü elimi sıktı adımı sordu. Ben o soruyu sorunca arkasına dönüp sigara çekmeye başladı. Boğuk boğuk "birşey olmaz" vs diyip durdu. Sıksık söyledi. Bizde bilmiyoruz dedi yanındaki Edip.

kendin söylüyon emrah iciyor diye birde tinerle gazı karıştırıyor. ensesine cak birtane bir köşeye cekil.

Yok o sigara içiyor:) Edip'te içiyordu. Orada soran arkadaş "Amrabat ile sigara içerken" diye anladım ben:) Amrabatı salonda B2 katında gördüm. Bu olay 45dk - 1saat sonra Loby'de oldu. 4 saat içerdeydim. Öğle yemeği falan derken siagara içip öyle gideyim dedim. Ben Çayyolu'nda oturuyorum. 30dk yol siagara içeyim dedim bir baktım oradalar. O sıra size yazdım. Sonra siagara bölmesine gittim 1-2dk sonra geldiler:)

Teoride tüpçeye kafa atmak kolayda pratikte zoe gibi gözüküyor:D . Tüp satışları nasıl. Gazınızı alıyorlar mı diye sorsaydın . :D

Üst Alt