ZTK 13/14 B Grubu 1.Maç | Galatasaray 2-0 Tokatspor | M.S. | 15 Ocak | ATV - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 1.Maç | Galatasaray 2-0 Tokatspor | M.S. | 15 Ocak | ATV

Ahmet bir adam 5 taneden 1 tanesini atıyorsa golcü filan değildir.

Diğer dördünü de yapan adamın bizde işi olmaz. Ayrıca Burak geçen sezon Uefa'da yılın en iyi forvetleri listesinde yer almıştı. Orda şut, gol istatistiği vardı ve oldukça yüksekti. Bence fazla bir Burak antipatisi oluştu. Misal geçen gün Dortmund maçı özetini izliyorum Lewandowski altı pastan bir gol kaçırdı aynısını Burak yapsa ne atası, ne de ceddi kalırdı ortada. Drogba mesela bu sezon gol pozisyonlarında Burak'tan daha da hovarda. Bu mesela benim canımı daha çok sıkıyor. Mancini biraz yontacak gibi Burak'ı. Sneijder'le verkaç falan yaptırıyor, bazılarında başarılı da oluyor. Önceden böyle şeyler yapmazdı şimdi sahanın her bölgesinde olmaya gayret gösteriyor. Devamlı kendini geliştirmenin yollarını arıyor ama düşük top tekniği Burak adına handikap.

Siz Burağı Eleştirdikçe, O Daha Çok Güçlenecek. Sizde Mors Olacaksınız.

Burak Bu Takımın Daimi KRALIDIR. Bugün Gol Atamamış Olabilir. Ama O 2 Senedir Takımın Gol yükünü fazlasıyla çekiyor. Türkiyenin Kralına laf edenler çıksınlar sahayada görelim. Burak avrupa tarafından bile saygı duyuyor olup, bazı futbol cahilleri tarafından yeriliyor. Bu yüzden gelişemiyoruz.

Eğitim şart.

Burak ile Avrupa'da millet dalga geçiyor

Eğitim şart.

Hakan Balta çok iyiydi. Keşke eski formuna dönse...Sneijder herkesi hasta etti. Tüm pasları rakibe attı...Selçuk penaltı bile atamayıp kusuru zeminde buluyor.

Genelde iyiydik. Karşımızda küçük takımda olsa iyi baskı yapıp binlerce pozisyona pozisyona girdik. 6-7 olması gereken bir maçtı.

Üst Alt