ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak

Buarada Burak oynadığı zaman ilerde top tutamıyoruz diyenler, umarım Burak olmadan ilerde hiç top tutamadığımızı anlamışsınızdır. Burak en azından sağa sola koşup pozisyon arıyor. Umut onu da yapamıyor.

maalesef umutun tek yaptigi sey top kaybedip ardindan deli danalar gibi kosmasi. ve bu kosularin cogu bos kosu.

en azindan burak ugrasiyor. araya kaciyor, top almaya calisiyor filan falan. umut bunlarida yapamiyor.

Ulan bes para etmez böcük. Senin adamligini gördük terbiyesiz herif bir önceki mesajlarinda. Ne oldu lan hem, avatarimdaki parmakmi sana batiyor bir yerindemi hissediyorsun.

Bir önceki mesajımı boşver sen şimdi adamınm diye ortalıklarda bi süre gezme sen iyisimi. Bu tiplere itibar eden arkadaşlara sesleniyorum buna hangi yüzle adam diyeceksiniz bu edepsizliklerinden sonra.

Bir önceki mesajımı boşver sen şimdi adamınm diye ortalıklarda bi süre gezme sen iyisimi. Bu tiplere itibar eden arkadaşlara sesleniyorum buna hangi yüzle adam diyeceksiniz bu edepsizliklerinden sonra.

Niye bosverelim kuzeninmi yazdi böcük? Hadi yol al git FTforumu ac orda Galatasaray yenilince yada puan kaybedince sevinc naralari at. Bir de adamlikdan bahseder söyleleri tövbe yarrabi.

o degilde sneijderi anlayan o kadar az oyuncu varki sahada gercekten uzuluyorum.

oyuncularimizin cogunun altyapisi maalesef cok ama cok kotu.

Niye bosverelim kuzeninmi yazdi böcük? Hadi yol al git FTforumu ac orda Galatasaray yenilince yada puan kaybedince sevinc naralari at. Bir de adamlikdan bahseder söyleleri tövbe yarrabi.

biryere gitmiyorum senin gibileri topluma kazandırana kadar burdayım.Gerekirse tek başıma burda savaşıp insanları kovma yetkisi hissedenleri adam edeceğim. Galatasaray kazansada kaybetsede yeri gelir överim yererim.3-5 çapulcunun lafıyla sindirecek biri değilim.

manciniyi çok seviyoruz ama büyük bi yanlış içinde.3-5-2 juventus maçı için geçici bi çözüm dedik ama ne yazıkki bu sistemle takımı oynatmayı düşünüyor. 3-5-2 ile başarılı olmamız ne yazıkki imkansıza yakın. üstelik bu takımın oyuncu yapısı bu sisteme uygun değil,çağdışı bi sistem olduğunu da belirtmek lazım

umut buluta hazi trabzon golcü aramisken satalim

erayi aykutu zani hakan baltayi sabriyi aydini abramati danyi rierayi yigiti ve ceyhunu hediye edlim

biryere gitmiyorum senin gibileri topluma kazandırana kadar burdayım.Gerekirse tek başıma burda savaşıp insanları kovma yetkisi hissedenleri adam edeceğim. Galatasaray kazansada kaybetsede yeri gelir överim yererim.3-5 çapulcunun lafıyla sindirecek biri değilim.

Ayakkabi kutucusu cikdi herif, sasirdimmi... hayir. Provakatörden adam olmaz, senin ne mal oldugun belli.

Üst Alt