ZTK 13/14 B Grubu 3.Maç | S.B Elazığspor 1-0 Galatasaray | M.S | 22 Ocak - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 3.Maç | S.B Elazığspor 1-0 Galatasaray | M.S | 22 Ocak

bu arada Türkiye Kupasını bu formata sokmak açık ara dahilik...uzun zaman üzerinde düşünülmüş ve planlanmış muhteşem bir organizasyon....gerçekten tez konusu falan olmalı...

Maçı izleyemedim bir analiz yapaca olan var mı ? Umut nasıl oynadı?

umut kumaşının iyi olduğunu belli etti ama takım toptan rezil oynadığı için o da pek bişey yapamadı. salihe gelirsek vasat bi anadolu topçusundan fazlasını göremedim bu çocukta, sanki stoperde oynarsa daha mantıklı olur gibi. takıma gelirsek 3-5-2 sistemiyle zaten sorunlu olan savunma problemi yine devam ediyor ama bu sefer takımın hücum gücü de yok denecek kadar gerilemiş. bunun sebeplerinden biri de drogbanın son zamanlardaki inanılmaz kötü oyunu. burak ve umut zaten herzamanki gibi. bu takımın hem savunmasında hem hücumunda ciddi sıkıntılar var ne yazıkki.

Mancini geldiğinden beri takıma olumlu hiç bir şey katamadı malesef. Sürekli bir şeyler deniyor ve aynı yetersiz oyunculardan her defasında olumlu katkı yapmalarını bekliyor. Bir türlü bir sistem oturtamadık, kemik kadroyu oturtamadık, gol atamıyoruz ve bunu 2 forvet kullanarak çözmeye çalışıyoruz. Fakat Mancini'nin anlamadığı nokta şu, sistem, düzen hikaye aslında, sen sahaya 10 yetenekli 1 yeteneksiz adam bile süresen o 1 kişi kalan 10 kişinin dengesini bozar. Fakat bizde durum bu kadar bile değil, bizde 1 becerikli 10 beceriksiz çıkıyor sahaya. Eliyle tek tek seçiyor bütün yetersiz oyuncuları ve itina ile kadroya yerleştiriyor. Yeter artık, futbol izlemek istiyorum ben biraz, rezillikten başka bir şey değil bu.

Çok ağır yazmak istememe rağmen yazamıyorum..Takım sallada bu maçı,biz de sallayalım lakin takım olumlu sinyaller vermiyor saha içersinde bunu net görüyoruz..

Şu maç net olarak Mancinin suçu. Verdiğimiz bütün ataklar saçma 3-5-2 yüzünden. Hayır Ajax maçı Celtic maçı hep aynı oldu milyon tane pozisyon verdik kalede gol yemiyoruz diye pozisyon vermeye devam etmek şart mı ? Drogba artık tek forvet oynasın. Her maç 2 yeteneksizden birini koyuyor yanına bide o saçma top kontrolleriyle pozisyon kurmaya çalışıyorlar sen önce 2 metreye pas atmayı öğren. Pozisyona bile giremedik neyin inadı bu ya ?

Telafisi var maçın ancak oynanan futbol rezalet,Elazığ gibi takıma ezildik-utanç verici bir futbol oynadık,hocanın mantaliteyle her deplasman zor geçer malesef.

Allah'tan şu Bursa'lı, Eskişehir'li gruba denk gelmemişiz. Galibiyet alır mıydık şüpheliyim. Yani şu Bursa bile Eskişehir'e 4 tane sallamış, biz daha kaleye zor gidiyoruz. Sonumuz hayrolsun. Diyecek bir şey yok.

Mancini geldiğinden beri takıma olumlu hiç bir şey katamadı malesef. Sürekli bir şeyler deniyor ve aynı yetersiz oyunculardan her defasında olumlu katkı yapmalarını bekliyor. Bir türlü bir sistem oturtamadık, kemik kadroyu oturtamadık, gol atamıyoruz ve bunu 2 forvet kullanarak çözmeye çalışıyoruz. Fakat Mancini'nin anlamadığı nokta şu, sistem, düzen hikaye aslında, sen sahaya 10 yetenekli 1 yeteneksiz adam bile süresen o 1 kişi kalan 10 kişinin dengesini bozar. Fakat bizde durum bu kadar bile değil, bizde 1 becerikli 10 beceriksiz çıkıyor sahaya. Eliyle tek tek seçiyor bütün yetersiz oyuncuları ve itina ile kadroya yerleştiriyor. Yeter artık, futbol izlemek istiyorum ben biraz, rezillikten başka bir şey değil bu.

Eskiden her maç sahaya 10 kişi çıkıyoruz derdik, şimdi 9 kişi çıkıyoruz resmen. Üzüm üzüme baka baka kararır derler ya, bizim diğer forvetler de birbirlerine baka baka aynı rezil seviyeye geldiler. Ve biz 2 tanesini sahaya sürüyoruz her maç. 3-5-2 rezilliğine değinmek bile istemiyorum artık. Yani tek forvet Amrabat'ı oynatsak razıyım şu aşamada.

Yalnız Tokat'taki maç zor olacak.Sıkışık fikstürde ve rezil bir zeminde oynayacağız.En az berabere kalmalıydık dün.Elazığ'la Antalya'yı kesin yenmemiz lazım içeride.

Eskiden her maç sahaya 10 kişi çıkıyoruz derdik, şimdi 9 kişi çıkıyoruz resmen. Üzüm üzüme baka baka kararır derler ya, bizim diğer forvetler de birbirlerine baka baka aynı rezil seviyeye geldiler. Ve biz 2 tanesini sahaya sürüyoruz her maç. 3-5-2 rezilliğine değinmek bile istemiyorum artık. Yani tek forvet Amrabat'ı oynatsak razıyım şu aşamada.

Bu bence daha takımın iyi zamanları, her gelen teknik direktör ayrı bir cins oluyor. Bir tane şöyle macera aramayan mantıklı orta düzey bir antrenör bulamadık.

Bu bence daha takımın iyi zamanları, her gelen teknik direktör ayrı bir cins oluyor. Bir tane şöyle macera aramayan mantıklı orta düzey bir antrenör bulamadık.

Bizde fantezi yapan teknik direktöre ekstra maaş ödeniyor sanırım. Elde ki malzemeye uygun sistem çıkaranı daha görmedi bu gözler. BAM üçlüsüyle 4-3-3 oynamaya çalışanı mı dersin, kanat adamlarına 20 milyon saydırıp kanatsız oynayan mı dersin, artık kaç tane oldu sayamadım.

Telafisi olan maçlar bunlar fazla kafaya takmamak gerek. İçeride 2 maçımız var yangın mangın alırız bir şekilde dışarıda da Tokatspor var adamlar as kadronuzu getirin demiş e haklılar birdaha ne zaman görecekler Galatasaray'ı.. Ki bu çatır çutur oynayacaklar anlamına gelir ve kazanırız..

Dünkü maçtan ..

BeribfQIgAAYy3E.jpg

Bir tane de Türk bayrağı yakmışlar dün gördüm . Keşke indirseydim bilgisayara .

Üst Alt