ZTK 13/14 B Grubu 5.Maç | Tokatspor 0-3 Galatasaray | M.S | A Haber - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 5.Maç | Tokatspor 0-3 Galatasaray | M.S | A Haber

Drogba'nın cezası bu maçla bitmiyor mu? Eskişehir'e karşı oynaması gerekmez mi?

28 yaşında olan birinin böyle soru sormaması lazım bence. Çünkü bu yıllardır bilinen bir şey. Sarı kart cezası sadece lig için geçerlidir. Kırmızı kart ise ülke içindeki tüm resmi müsabakaları kapsar. Yani dün akşam Drogba bir sarı kart daha görüp kırmızıyla oyundan atılsa Tokatspor maçında cezasını tamamlardı ama sarı kart cezası kupada geçmez ve Tokat maçında oynayabilir ama Eskişehir maçında oynamaz. Statü böyle uzun yıllardır..

28 yaşında olan birinin böyle soru sormaması lazım bence. Çünkü bu yıllardır bilinen bir şey. Sarı kart cezası sadece lig için geçerlidir. Kırmızı kart ise ülke içindeki tüm resmi müsabakaları kapsar. Yani dün akşam Drogba bir sarı kart daha görüp kırmızıyla oyundan atılsa Tokatspor maçında cezasını tamamlardı ama sarı kart cezası kupada geçmez ve Tokat maçında oynayabilir ama Eskişehir maçında oynamaz. Statü böyle uzun yıllardır..

Bunu yaşla alakası olduğunu düşünmüyorum. Bilmiyordum öğrenmiş oldum.

Ufuk Ceylan

Sabri Sarioglu - Semih Kaya - Koray Günter - Alex Telles

Ceyhun Gülselam - Umut Gündogan

Izet Hajrovic - Emre Colak - Lucas Ontivero

Didier Drogba

Rakip Tokat da olsa, full yedek kadroyla cikilmasina karsiyim.

Drogba zaten Eskisehir macinda oynamayacak, bu macta oynasin, hem tercübesini genclere aktarir, hem de tokat adina güzel olur.

Emre son dönemde gösterdigi performansla oynamayi hak ediyor, Patr10 dinlensin, yerine Emre oynasin.

Ceyhun, Semih ve Sabri de oynasin, maksat yeni gelenlerle kaynassinlar.

Umut Gündogan cok seyler bekledigim bir oyuncu ve aldigi az sürede kalitesini belli etti, kesinlikle oynayip mac kondisyonu yakalamali.

Koray, Alex, Hajrovic ve Ontivero da zaten takima yeni katildilar ve böyle maclar yeni Transferler icin bicilmez kaftan.

Kalede ise tartismasiz Ufuk. Ne Eray ne de Aykut. Muslera da kendini Eskisehir macina hazirlasin.

Güzel kadro beğendim. Umarım böyle çıkarız.

_______

____Salih________Koray______Ceyhun_________Telles________

__________________Yekta___Umut_________________

______________________Emre_________________________

_________Hajrovic__________________Lucas________________

______________________Umut__________________________

Yalnız oyuncular bu formlarını sürdürürlerse ciddi stoper derinliği oluşur elimizde.Balta, Semih, Günter, Burdisso ve Chedjou ve Gökhan.

Ufuk Ceylan

Sabri Sarioglu - Semih Kaya - Koray Günter - Alex Telles

Ceyhun Gülselam - Umut Gündogan

Izet Hajrovic - Emre Colak - Lucas Ontivero

Didier Drogba

Rakip Tokat da olsa, full yedek kadroyla cikilmasina karsiyim.

Drogba zaten Eskisehir macinda oynamayacak, bu macta oynasin, hem tercübesini genclere aktarir, hem de tokat adina güzel olur.

Emre son dönemde gösterdigi performansla oynamayi hak ediyor, Patr10 dinlensin, yerine Emre oynasin.

Ceyhun, Semih ve Sabri de oynasin, maksat yeni gelenlerle kaynassinlar.

Umut Gündogan cok seyler bekledigim bir oyuncu ve aldigi az sürede kalitesini belli etti, kesinlikle oynayip mac kondisyonu yakalamali.

Koray, Alex, Hajrovic ve Ontivero da zaten takima yeni katildilar ve böyle maclar yeni Transferler icin bicilmez kaftan.

Kalede ise tartismasiz Ufuk. Ne Eray ne de Aykut. Muslera da kendini Eskisehir macina hazirlasin.

yazıyı okumadım.

kadroya baktım. ben bukadroya ben fitim.

Üst Alt