ZTK 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 0-0 MP Antalyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 0-0 MP Antalyaspor | MS | 12 Şubat

Topicin son 20 sayfasını okuyarak yorumumu yazdığımı belirtmek isterim. Özellikle emre çolak hakkinda yapılan yorumları anlamak mümkün değil. Gs kadrosunda en potansiyelli yerli oyuncu bence emre. Tek sıkıntısı fiziken gelişmesi lazım ve topu çok fazla ayağında tutmamalı, yoksa dönüş becerisi, tekniği üst düzey. Milletin yere göğe koyamadığı salihten bir eksiği yok.

Emrecan; şu anda a takım için hazır değil, daha çok yolu var.

Koray; emrecandan artısı top tekniği. Ontiveroya bir kleps çekerek top gönderdi ki ağzım açık kaldı. Aynısını tokat maçında da yapmıştı. Kesinlikle potansiyelli, seneye ilk 11 i zorlar.

Burdisso: aradığımız adam bu değildi bence. Topla çok kötü. Sert, rakibe yakın oynamayı seviyor bunlar iyi özellikleri, ama lider değil, dolayısıyla chedjoudan aman aman bir fazlalığı yok.

Salih; en iyi maçını oynamış olsa da, sağ bekten ofans isteniyorsa bu adam sağ bek oynamamalı. Çok sıradan bir oyuncu.

Yekta: türk statüsünde yekta kalitesinde çok fazla adam yok. Eleştirilerin tamamını okudum ama saygı duymakla birlikte katılmıyorum. Bir kere oyunun iki yönünü de oynayabiliyor. Benim yektaya tek eleştirim sorumluluk almaması, yoksa kesinlikle ilk 18 içinde kalması gereken kaliteli bir oyuncu.

Umut g; kesinlikle hayal kırıklığına uğradım. Hali sahada oynuyormuş gibi. Defansif bilgisi çok sınırlı. Top tekniği, dripling tamam ama orta saha oyuncusunun önce çevre kontrolü olması lazım Bu konuda da eksikleri var.

Ontivero; gs de yabancı eşiği çok yüksek bir yerde, ontiveronun bu 10 içinde olabilmesi için çok çok yolu var.

Oguzhan; ikinci yarı biraz silik gözükse de benim en beğendiğim oyuncuydu. Tekniği iyi, doğru yere zamanında pası veriyo. Eğer sol kenar oyuncusu nda orta saha özelliği aranıyorsa önümüzdeki yıl bu tarafta alternatif olabilir. (Ama benim gönlüm kanatlarda sprinter oyuncu kullanmaktan yana)

Berk; a takım için çok eksikleri var. Herhangi bir özelliği yönünden dikkat de çekmedi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salih'den stoper ya da pivot forvet olur, kanatta oynatmayi dusunmek bile trajikomik gercekten. O agirlikta bir adamin beklere calim atmasi mumkun mu? Eger bu cocugu kanat icin aldiysak gercekten cok yeteneksiz bir transfer ekibimiz var... Umarim Mancini dogru yerde degerlendirir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Koray Günter: Antalyaspor'un beraberliğe razı görüntüsü içinde hücum aksiyonu alamadığı bir maçtı. Galatasaray seviyesinde bir takım için böyle bir maç, Koray Günter sınıfında bir oyuncu adına ölçü olmaz.

Emre Can Coşkun: Tıpkı Koray gibi, üzerine sağlı sollu gelmeyen Antalyaspor forvet grubu önünde ölçü sayılamayacak bir maç çıkardı. 66'da oyundan çıktı.

Oğuzhan Kayar: Hoca onu 90 dakika görmek istedi. Ayağına mahir bir oyuncu olduğu kesin. İkili mücadelelerde de yılmadı. Ancak mevkii itibariyle bu görüntüsü 18'i bile zorlamasının güç oluduğu izlenimi veriyor.

Umut Gündoğan: Kaliteli bir oyuncu olduğundan şüphe yok. Özgüveni yerinde. Selçuk İnan'ın bir numaralı yedeği olup olmayacağına maç içindeki devamlılığı karar verecek. 66 dakika boyunca fena oynamadı.

Berk İsmail Ünsal: 60.dakikada girdiği gol pozisyonunu değerlendirebilse gelecek adına özgüveni artardı. Hoca 90 dakika süresince şans vererek gönlünü kırmadı Berk'in. Ancak çarçabuk kayboldu deneyimli Antalya savunması içinde.

Lucas Ontivero: Kumaşının iyi olduğu malum. İlk yarı daha sağ çizgide kalırken oyundan çıktığı 83'e kadar ikinci yarıdaki 38 dakika daha içeri yatarak oynadı. 6 artı 0 artı 4 olmasa hocanın her hafta yanında oturtması muhtemel çözücü bir oyuncu havası veriyor. Ancak eksiklikleri halen mevcut.

Salih Dursun: İlk yarı sol, ikinci yarı sağ bek oynadı. As 11'e ve 18'e aday. Topla ilişkisi halen sorunlu. Ancak körük gibi yürek var. Koşusunun yüzde %25'i tekniğe sahip olsa Gökhan Gönül'ün tahtına aday olur.

Emre için halen fiziğini geliştirmesi geyiği devam mı ediyor yahu adam 3-4 senedir A takimda oynamasina rağmen bir gelişme olmamis bu konuda bu saatten sonra hiç olmaz.

《 Duncan reis 》

Genclerimizin hepsi umut veriyor. Stoperde Koray ve Emre Can ikilisi gayet olumlu isler yaptilar.

Antalyaspor gibi bir Süper Lig takimina karsi glsterdikleri performans sevindiriciydi.

Zamanla gelisirler, acil durumlarda da oynayacak kapasitedeler. 2.5 sene önceki Semih´in kapasitesi neyse, bunlarin da öyle.

Bence yeterli olmayan bir isim var, o da Berk maalesef. Ilk etapta bi 2.Lig takimina kiralanmali diye düsünüyorum.

hala 4 lü savunma falan fıstık diye konuşuyoruz neyse, dün gençler iyidi pozisyon vermediler takımın yarısı nerdeyse A2 kıvamındaydı.

Genclerimizin hepsi umut veriyor. Stoperde Koray ve Emre Can ikilisi gayet olumlu isler yaptilar.

Antalyaspor gibi bir Süper Lig takimina karsi glsterdikleri performans sevindiriciydi.

Zamanla gelisirler, acil durumlarda da oynayacak kapasitedeler. 2.5 sene önceki Semih´in kapasitesi neyse, bunlarin da öyle.

Bence yeterli olmayan bir isim var, o da Berk maalesef. Ilk etapta bi 2.Lig takimina kiralanmali diye düsünüyorum.

Top ilerde olsaydı Berk biraz daha farklı bir grafik çizebilirdi top genelde orta alandaydı ama yinede iki taraftadına da bir kaç pozisyon vardı. Belki bizim gençlerin biraz daha fazla olabilir, evet Berk biraz fizik olarak yetersiz top saklayabilmesi lazım ama zamana ihtiyacı var sanırım.

Bir parantez Emre Çolak için açıyorum hala iyi gidiyor. Sezonu böyle kapasın, seneye de böyle devam etsin tükürdüğümü zevkle yalayacağım.

Top ilerde olsaydı Berk biraz daha farklı bir grafik çizebilirdi top genelde orta alandaydı ama yinede iki taraftadına da bir kaç pozisyon vardı. Belki bizim gençlerin biraz daha fazla olabilir, evet Berk biraz fizik olarak yetersiz top saklayabilmesi lazım ama zamana ihtiyacı var sanırım.

Bir parantez Emre Çolak için açıyorum hala iyi gidiyor. Sezonu böyle kapasın, seneye de böyle devam etsin tükürdüğümü zevkle yalayacağım.

Emre Colak bu sene fena degil. Özellikle As takimda oynadigi zamanlarda hep olumlu performans sergiledi bu sene.

Yabanci kontenjani varken bu oyunculara burun kivirmak sacma zaten. Gayet iyi alternatif bunlar.

Yedeklere bakalim: Umut Gündogan, Emre Colak, Umut Bulut, Hamit Altintop, Yekta Kurtulus, Koray Günter, Emre Can vs.

Bu sistemde bir cok takimdan daha kaliteli yedeklere sahibiz bana göre. Kontenjandan dolayi Lucas gibi oyunculari sayamiyorum bile.

Emre Colak bu sene fena degil. Özellikle As takimda oynadigi zamanlarda hep olumlu performans sergiledi bu sene.

Yabanci kontenjani varken bu oyunculara burun kivirmak sacma zaten. Gayet iyi alternatif bunlar.

Yedeklere bakalim: Umut Gündogan, Emre Colak, Umut Bulut, Hamit Altintop, Yekta Kurtulus, Koray Günter, Emre Can vs.

Bu sistemde bir cok takimdan daha kaliteli yedeklere sahibiz bana göre. Kontenjandan dolayi Lucas gibi oyunculari sayamiyorum bile.

dediklerine canı gönülden katılıyorum ama dediğim gibi Emre Çolak böyle devam ederse tükürdüğümü yalayacağım, istikrar yakaladı çünkü.

Üst Alt