ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON

Fener Avrupa'ya gidemedikten sonra bizim ŞL'ye gitmemizin bize bir avantajı yok.(para ve prestij dışında)Böyle olunca fener lige odaklanıyor,biz de ekstra yoruluyoruz.Gideceksek UEFA'ya gidelim.En azından alabileceğimiz bir kupa.ŞL'ye gidemezsek tek üzüntüm para kaybetmemiz olur.Mesela bu sene başında Fener'in men yemesine tam sevinemedim çünkü biliyordum bunların ligde şampiyon olacağını.Avrupa'ya gitselerdi yine biz şampiyon olurduk.

CL'ye katıl kötü gidersen elen sorun değil. Ligde işler iyi gitmedi mi, CL'de kasarsın, CL'de kötü müsün, gidersin 3.olup UEFA'ya orada şampiyon olmaya çalışır sezonu yine kotarırsın kardeşim.

Ama orada olmamız lazım.

Maça gelince bugün yenilsek daha garanti idi. Şimdi daha zor bir maç olacak. Umarım iyi oynarız ve şans biraz yanımızda olur ve sezonu boş geçmeyiz.

Muslera bu maça yetişecek mi acaba?Ayrıca Sabri ve Chedjou şu anki performanslarıyla ilk 11'i hak ettiler bence.Semih ile Veysel'in formsuz olduğunu da düşünürsek bu maçta ilk 11'de olmalılar.

bu final geçen sene lig bittikten sonra oynatılmıştı bu sene neden lig bitmeden oynatılıyor sezon sonunda gündemde sadece şikecilerin şampiyonluğu konuşulsun mu istiyor acaba birileri?

Su maci sadece Sneijderin toplu kupa resmindeki gulumsemesi icin istiyorum yoksa baska bi kiymeti yok gozumde.

-------------muslera

eboue....semih chedjoue..hakan

sabri........melo.selcuk.....telles

.....................wes......................

.....................burag

Sistemi ve stratejisi olmayan kaotik oyunla bakalım kupayı alabilecek miyiz

Inşallah maçın başında sıradışı bişey olur da takım kaotik sinerjiyle yine maçı alır

Sony Xperia

Ufuk

Veysel

Semih

Hakan

Telles

Selcuk

Yekta

Melo

Sneijder

Umut

Burak cikcak Mancini . Ben olsam

Ufuk

Sabri

Chedjou

Koray

Telles

Ontivero

Melo

Yekta

Emre

Sneijder

Burak cikarirdim

Fener Avrupa'ya gidemedikten sonra bizim ŞL'ye gitmemizin bize bir avantajı yok.(para ve prestij dışında)Böyle olunca fener lige odaklanıyor,biz de ekstra yoruluyoruz.Gideceksek UEFA'ya gidelim.En azından alabileceğimiz bir kupa.ŞL'ye gidemezsek tek üzüntüm para kaybetmemiz olur.Mesela bu sene başında Fener'in men yemesine tam sevinemedim çünkü biliyordum bunların ligde şampiyon olacağını.Avrupa'ya gitselerdi yine biz şampiyon olurduk.

hayatımda okuduğum en saçma yorumlardan şampiyonlar ligine gitmeyelim fener gitmeyince para ve prestij açısından başka bi yararı yok diyorsun uefa ya gidelim diyorsun şu an dünyadaki ekol takımlardan %90'ı uefa avrupa liginin sisteminden nefret ediyor zaten ligin sadece bi tane sponsoru var o da Western Union çok az gelir sağlıyor uefa'ya maçlar perşembe günleri insanlar izlemiyor ilgi az oluyor klüplerde oyuncuların maç başını bile kurtarmayan uefa avrupa liginde oynamak istemiyor Evra'nın bi sözü vardı "Uefa Avrupa Liginde oynadığım için utanıyorum" uefa avrupa ligine katılırsak işimiz daha da zorlaşır ligde şampiyonlar ligine oranla...

Bu maçı muhakkak kazanmamız lazım, ne olursa olsun.... Fakat kupa için değil, kupa umrumda değil. SÜPER KUPA maçında fenerle eşleşip eziklere bir kez daha çakmak için muhakkak almalıyız...

2 sene önce Kadıköy'de aldığımız da o kupayı söylediğimiz bir söz vardı.

Alın şu ... kupasını diye. O gün günlerden yine o olacak.

Bu kupa ve CL bileti bu takımın boynunun borcudur bu sene.

Final için bana göre en doğru 11 ise

------------------------------------Muslera*----------------------------------------

-Eboue---------Semih----------------Chedjou----------Telles----------------

-Sabri-----------Melo-----------------Selçuk-------------Çolak-----------------

-------------------------------Sneijder--------------------------------------------------

--------------------------------Burak Yılmaz------------------------------------------

Yedekler: Ufuk-Veysel-Balta-Yekta-Hamit-Umut G.-Umut Bulut

*-yetişirse

Üst Alt