ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON

CL'ye gidemeyeceksek 100 kere şampiyon olsak ne olacak ki?

Bu seneki gibi Fener ligde şampiyon olup,biz de CL'den son 16'da eleneceksek hiç gitmeyelim daha iyi.

Katilmiyorum. Bu nasil bir bakis acisi böyle? Cok yanlis düsünüyorsun bence.

Çok tartıştım bu konuyu.Benim için böyle.Bu seneye bakalım mesela.ŞL'ye biz gittik,Fener gidemedi ama sene sonunda lig Fener'in.Yani bu sene bizden daha başarılılar.Seneye de böyle olmasını istemiyorum ben.

bı yandan uzun suredır alamadıgımz kupayı almak bı yandan kupayı alırsak mancını kalır mı tereddutu .........kararsız kaldım

Muslera

Sabri-Semih-Chedjou-Alex

-----Yekta-Melo-Emre------

------------Snejder-------------

-------Burak-Drogba---------

Bu 11 kupada iş yapar.

Bu seneki gibi Fener ligde şampiyon olup,biz de CL'den son 16'da eleneceksek hiç gitmeyelim daha iyi.

Çok tartıştım bu konuyu.Benim için böyle.Bu seneye bakalım mesela.ŞL'ye biz gittik,Fener gidemedi ama sene sonunda lig Fener'in.Yani bu sene bizden daha başarılılar.Seneye de böyle olmasını istemiyorum ben.

Benim görüşüm her sene CL'ye gidelim sadece 6 maç bile oynasak yeter. Zaten en kötü ortalamada 3 senede bir şampiyonuz.

Stat da olacagim

Umarim drogba olurda bu gözler hem sneijder hemde drogba görür hemde Kral buraki :D

Not : DROGBA OYNAR MI ?

* LG G2 Tapatalk *

Rahatca kazanırız ama cokta umrumda olmayacak ve gelecek adına bize hicbir katkısı olmayacak bir kupa. Bu sezon ki rezil görüntüyü bakalım seneye nasıl kapatacaz.

Şu kupayı alın da bari sezonu bir kupayla kapatmış oluruz, hem de süper kupa'da fenevin karşısına çıkıp kupayı ellerinden alırız yine :asd:

Üst Alt