ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON

5c573ztk.png

galatasaray.png
c80ecv.png
eskisehirspor.png

konya-ataturk.JPG

Ziraat Türkiye Kupası 13/14 Sezonu Final Maçı

Galatasaray - Eskişehirspor

Atatürk Stadyumu, Konya

20.00

7 Mayıs

saat 18.55te battaniyemi alırım

18.56da koltuğa sererim

19.41e kadar forumda ilk11 tartışması yaparım

19.52de tvnin volumeyi 70e getiririm

19.59 lalalaGSCİMBOM

O kadar umrumda degil ki alamasak üzüntüm 10 dakika filan surer heralde. Bu sezondan tek beklentim 2. Olmak, onunda olacagini sanmiyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper Kupa'da Fenerbahçe maçı için almamız lazım.

Kötü geçen sezon bir yerden teselli ikramiyesi vermeli.

Tekrar geliyor Galatasaray Konyaya :) Maça gidecek arkadaşlar dikkatli olsun bilet çıktığı gün alın internetten Salı günü çıkıyor. Karaborsaya düşersiniz yoksa. E-Bilet uygulaması yok. İnşallah kazanacaz

Bu kupa mi seni Sampiyonlar Ligine götürüyor yoksa?

Fener Avrupa'ya gidemedikten sonra bizim ŞL'ye gitmemizin bize bir avantajı yok.(para ve prestij dışında)Böyle olunca fener lige odaklanıyor,biz de ekstra yoruluyoruz.Gideceksek UEFA'ya gidelim.En azından alabileceğimiz bir kupa.ŞL'ye gidemezsek tek üzüntüm para kaybetmemiz olur.Mesela bu sene başında Fener'in men yemesine tam sevinemedim çünkü biliyordum bunların ligde şampiyon olacağını.Avrupa'ya gitselerdi yine biz şampiyon olurduk.

Fener Avrupa'ya gidemedikten sonra bizim ŞL'ye gitmemizin bize bir avantajı yok.(para ve prestij dışında)Böyle olunca fener lige odaklanıyor,biz de ekstra yoruluyoruz.Gideceksek UEFA'ya gidelim.En azından alabileceğimiz bir kupa.ŞL'ye gidemezsek tek üzüntüm para kaybetmemiz olur.Mesela bu sene başında Fener'in men yemesine tam sevinemedim çünkü biliyordum bunların ligde şampiyon olacağını.Avrupa'ya gitselerdi yine biz şampiyon olurduk.

CL'ye gidemeyeceksek 100 kere şampiyon olsak ne olacak ki?

Katilmiyorum. Bu nasil bir bakis acisi böyle? Cok yanlis düsünüyorsun bence.

Üst Alt