ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan

Forvetin işi pozisyon almak ve gol atmak.

Ha gol atmak önemli değilse, kaçırdığı zaman niye laf atılıyor.

Dediklerin mantığa sığmıyor dostum. Futbol özürlüsü, Sen Kral gol attığında bir daha sevinme.

sen istedigin kadar yirtin kardesim, isterse burak 10 tane gol pes pese atsin ilk kötü oynadigi mac homurdanma baslayacak

yine cünkü bir kesim taraftar istemiyor. istemdiginide göndertiriyor okadar basit.

örnekleri var, o yüzden bosuna ugrasma derim.

Bizim kenardaki oyuncularin kalitesi artmasi lagazim öneri:

Kalede:

-Onur Kalede

Defansa:

-Giray defansa

-Tarik Camdal

Orta saha:

-Erkan zengin

-Olcay Aydin

Forvetede:

Kaliteli isim gerek Dzeko Balotelli gibiki Umut veya Berk forvete oynasin diye.

Tabiki sag acik falanda gerekte, bunlar sirf boyle kenarda oyuncular

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak 2 gol attiya kral oldu, he sevindik orasi ayri ama Burak yeterlimi? > Absolutly not! Adam sadece firsatci, bize top becerisi olan santrafor lazim ve Burak a guvenip seneye yola cikarsak Fener 4. yildizi taktimi ayakta alkislarsiniz ozaman, benden soylemesi..

bize kesinlikle iyi bir santrafor lazim..

Galatasaray'in kapasitesi bu ise, gecen sene Fatih Terim'le, formda bir Burak ve Selcuk'la, 2. yarida 1 yas daha genc, daha istekli Drogba'yla, Galatasaray kac takimi 5'lemis? Ben tazeliyeyim istersen hafizani, sifir.

Cogu takimi 5'lemeliymis, ne guzel, Mancini'den once her maci 5 golle kazaniyordu cunku degil mi bu takim?

Fatih Terim´e niye bagladin, onu da anlamis degilim. Benim yorumumda Fatih Terim var mi?

2-3 kere rakipleri 5´ledi diye ben Mancini´yi yeterli göremem acikcasi. Benim icin genel performansi önemli.

Sahsi görüsüme göre de Türkiye´de sampiyon olmak icin inanmak ve savasmak sart. Bu hep böyleydi Türkiye´de.

Mancini´nin kalitesine laf etmeyecegimi hep söyledim zaten. Buraya uyup uymadigi tartisilir sadece.

Benim gelecek sezon icin endiselerim var. 4. yildizi takar miyiiz emin degilim. Cünkü hocaya gözü kapali inanmiyorum.

Eger Galatasaray gibi bir takim 3 ay deplasmanda kazanmiyorsa, birseyler sorgulanir. Bende sorguluyorum.

Üst Alt