ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart

Iyi o zaman kapatalım dükanı en iyisi :(

Bizim durumumuzu kenara birak. Bu lig zevk veriyomu sana? Ben gercekten bir daha izlememeyi düşünüyorum. Yabanci siniri, şike yapan takim ceza almiyor hatta hakem yardimiyla sampiyon oldu oluyor vs... Biz biraz kafa tutuyoz avrupada tff bize karsi

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk

2 sene şampiyon olunca aysal sandı ki kendisi sayesinde.

ama cidden futbolu bilmiyomuş onu anladık.

başarılı bi takımı rezil etti.

kusura bakmasında o 2 şampiyonluk ali dürüstün adnan öztürkün fatih terimin abdurrahim albayrakındı.

2 sene şampiyon olunca aysal sandı ki kendisi sayesinde.

ama cidden futbolu bilmiyomuş onu anladık.

başarılı bi takımı rezil etti.

kusura bakmasında o 2 şampiyonluk ali dürüstün adnan öztürkün fatih terimin abdurrahim albayrakındı.

Onlar olmasada bu işi parayla yaparım dedi ama olmuyor işte.

O 4'lü keşke bozulmasaydi.

# tapatalk #

Bizim durumumuzu kenara birak. Bu lig zevk veriyomu sana? Ben gercekten bir daha izlememeyi düşünüyorum. Yabanci siniri, şike yapan takim ceza almiyor hatta hakem yardimiyla sampiyon oldu oluyor vs... Biz biraz kafa tutuyoz avrupada tff bize karsi

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk

Katılmamak elde değil ama işin için Galatasaray olunca acı biberi severek yemeye razıyız öyle veya böyle.

Iyi günlerde görecektir bu ülke futbolu , umarım.

Ah Galatasaray ahhh. Sen olmasan gidip barca veya realeriile izlemekle yetinirdik futbol aşkımızı dinlendirmek niyetine.

Maç boyu aahahaha'lamaktan yorulmamışsın anlaşılan. Çok komiksin gerçekten

Foruma girme amacın sadece bana laf çakmak herhalde, başka türlü 6 sene de 410 mesaj normalde açıklanamaz.

Burada açtığın başlıklardan sonra bu adam kuş mesajı da az banlansın bu diyenlere defalarca o benim arkadaşım iyi G.Saray'lıdır dememe rapmen bu çaba takdir edilesi Burak.

Komik olmak gibi bir çabam da ayrıca yok. Biraz düşününce sinirlenip yazdığımı tahmin edebilirsin onları.

Foruma girme amacın sadece bana laf çakmak herhalde, başka türlü 6 sene de 410 mesaj normalde açıklanamaz.

Burada açtığın başlıklardan sonra bu adam kuş mesajı da az banlansın bu diyenlere defalarca o benim arkadaşım iyi G.Saray'lıdır dememe rapmen bu çaba takdir edilesi Burak.

Komik olmak gibi bir çabam da ayrıca yok. Biraz düşününce sinirlenip yazdığımı tahmin edebilirsin onları.

Seni yakın takibe aldım napayım söylemezsem çatlarım. Bütün bir maç boyu "Aahaha Burak, Aahahah Burdisso, Aaahah Telles" yazıp durmuşsun. Bu aralar takım ve futbol hakkında konuşulacak pek bişi yok biz de senle vakit geçiriyoruz işte :)

Utanin be! Utanin! Yeter be yeter, bir Ziraat Kupasi vardi onunda icine edeceksiniz gibi geliyor. Taraftar siz her desplasman macinda kaybettiginizde bile size destek cikiyordu, ama sizdende birsey bekliyorlar! MÜCALEDE! HIRS! ARMA ICIN SAVAS sonra isterseniz sampiyonda olmayin, ama bunlari yapin!

Belki bazı arkadaşlar kızabilirler yazdıklarıma ancak benim düşünceme göre Türk futbolcularında profosyonellik, disiplin hiç olmadığı için oluyor. Fatih Terim'den sonra Mancini geldi diye dilediği gibi artistlenip takım içi dengeleri bozan bir yapı var gibi seziyorum. Bu yabancılarda da oluştu. Yazık ya dünya kadar para kazanıyorlar. Bu forumda 100 kişi bir araya gelsek adamların aylık gelirine denk değil. Çok üzülüyorum bu duruma. Resmen taraftarın emeği, gözyaşı,sevincini diledikleri gibi kullanıyorlar. Kaçı elindeki paranın yarısını takımına yatırmıştır? Ama burada taraftar kardeşlerimiz bir sonraki ay sıkışacağını bile bile bilet, forma vs. aldılar, alıyorlar. Kul hakkı ya.

Kötü oynanabilir, hata yapılabilir, formsuz olunabilir hatta bir maçı çok talihsiz bir şekilde de kaybedebilirsiniz ama mücadele nerede yahu?

Kupadan elendikmi? Bursayi deplasmanda yenemeyecek miyiz? Sacmalamayin sonucta bu angutlara 6 atan takim biziz.

Tabi hersey olabilir macta ama elendik gözüyle bakmak sacma.

Kupadan elendikmi? Bursayi deplasmanda yenemeyecek miyiz? Sacmalamayin sonucta bu angutlara 6 atan takim biziz.

karabükü falan yenemedik, rizede 1-1 bittik, evde Kayserispor sonuncuyla maci kaybettik ve bursayla beraber kaldik. Bende hep öyle düsünüyordum aliriz maci düzeliriz falanda, insallah alirizda pek inanmiyorum gercekcesi

Konya ve feneri üst üste yenersek düzelmeler olabilir, o havayla belki bir seri yakalayıp Bursayı da orada yenebiliriz. Ancak öyle bir ışık görünmüyor şu an için.

Çok kötü defans ettik Sabrinin mevkisi otobant oldu resmen.

Azda sinirimi hakim olamadim, onun yanindada para kaybettim sirf bu maç yüzünden. Ruhsuz oyuncular defol gitsinler, Galatasarayda yürekli oyuncular oynar.

Kullanımın nasıl? Mobil veri mi kullanıyrosun yoksa Wifi mi net için? Arka plan veri akışı açık mı? Oyun oynama süren vs ne kadar? Ve de toplamda ne kadar gidiyor şarjı?

Kardeş wifiyi daha çok kullanıyorum. 7.30 da %100 şarjla başlıyorum. Telefonum hep elimde oyun falan oynuyorum. Müzik dinliyorum 3 te tüm şarjım bitmiş oluyor

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt