ZTK 14/15 ÇF | Manisaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Nisan - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 ÇF | Manisaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Nisan

ben sinanıda begendim özellikle kanata toplar alamayınca ortaya geldigi zaman çok iyi paslar attı fizigide iyi öbür vitaminsizler gibi yıkılmıyor

ben sinanıda begendim özellikle kanata toplar alamayınca ortaya geldigi zaman çok iyi paslar attı fizigide iyi öbür vitaminsizler gibi yıkılmıyor
sinan potansiyeli olan bir çocuk top sürme yeteneğide var, tekniğide hiç fena değil, solak olmasına rağmen sağ ayağınıda kullanabiliyor. umarım önümüzdeki sezon daha çok şans bulur.

birde tarık gibilere bakıyorum ohhh mis 5 senelik kontratı almış yatıyor.

Sinangümüşü izlemeyi istemiştim
çok fazla topla buluşamadı pas alamadı.

hamza hoca kötü oynadı diye a takıma çağırmaz artık sanırım.

Maçı izleyemedim, sanırım fazla birşey kaçırmamışım. Yine gol yemeden duramamışız, klasikleşti artık bu durum.

Kronik bir hastalık gibi.

Dikkatimi çeken bikaç not var bu maçtan
Pandev ligimizdeki ilerde top tutabilen ender forvetlerden, kalitesi CV'sinden belli zaten. Ligde ilerde top tutamadığımız geriye çekildiğimiz maçlarda kullanılmalı
Şu maçta bile çok açık anlaşılıyor ki Olcan ve Emre Çolak mental açıdan Galatasaray kalitesine yakışmıyorlar.
Semih'in ve Melo'nun zıpkın gibi dönüşleri çok sevindirici. Maşallah diyelim
Hakemin iki futbolcumuzu engelleyip özür dahi dilememesine ve genel tavrına tav oldum. Mümkünse bi daha görüşmeyelim alper ulusoy

Üst Alt