ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ!

5c573ztk.png

galatasaray.png
c80ecv.png
bursaspor.png

ZTK 14/15 Sezonu Final
Galatasaray - Bursaspor
Bursa Atatürk Stadı
3 Haziran
20:30
ATV

Şimdiden konu parselleyelim dedik :) Fb-Bursa maçında açtığım konu uğurlu gelmişti, bu konuyu da uğur getirsin diye açtım :)

Ligler bittikten sonra oynamamız avantaj, inşallah sezonu 2 kupayla kapatacağız.

Bekle bizi 16. Kupa ! :D

Çok güzel maç olur, eğer ligi kazanmış olarak çıkarsak bunu da alırız diye düşünüyorum, ligi kaybedersek bunu da kaybederiz.

4 yıldızlı forma ile çıkalım Bursa kazansa da üzülmem. Muhtemelen kupa beyi kazanır.

Son düzenleme:
Deplasmanda zor olacak ama aliriz.Fb'nin elenmesi iyi oldu.Ben Hamza Hocaya guvenmiyorum.Umut'u yine Caner'e önlem olarak oynatması olasıydı.Ayrıca Süper Kupa'da da Bursa ile oynayacak olmamız güzel.

Bursaya kaybedersek o kadar fazla üzülmem, mücadelemizi ortaya koyarız kazanırsak kazanırız.

Stad yarı yarıya olacak, umarım yeni stadda oynanır.

Benim tek düsüncem biz kazanırsak bursada cok olaylar olur, sevinci yasatmazlar pek.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zor maç. Nando'ya güveniyorum. İnşallah alacağız kupayı ve 2 kupa ile kapatacağız sezonu.

:cimbombom::gsbayrak::cimbombom::gsbayrak::cimbombom:

Süper Kupa finali de Bursaspor'la olacak şampiyon olursak,triple yapacağız! :D
Yok, 2 sini de kazanırsak lig 2.ncisi F.B ile yapacağız süper kupayı. Eğer ligi kazanır kupayı kaybedersek dediğin doğru, süper kupada Bursa ile olacak.
Bursaya kaybedersek o kadar fazla üzülmem, mücadelemizi ortaya koyarız kazanırsak kazanırız.

Stad yarı yarıya olacak, umarım yeni stadda oynanır.

Benim tek düsüncem biz kazanırsak bursada cok olaylar olur, sevinci yasatmazlar pek.

Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bursaspor'a kaybedersek ben de üzülmem, bizim onlarca yıldır yapamadığımız şeyi yapıp Fener'i evinde 3-0 ile geçtiler, çok da güzel top oynadılar. Takdir haklarını Fener'e kullanan hakem bile buna engel olamadı.

yenersek olay olur sözü Bursaspor için geçerli değil, Bursa seyircisinin 3 yıl önce finalde fB ye kaybetmesine rağmen, centilmence takımı destekleyip kazananı alkışladığı ve atkı şov yaptığı o maçı unutmayın.

kaldı ki Bursa, artık Şenol hocanın takımı, onlarda yamuk olmaz.

Yok, 2 sini de kazanırsak lig 2.ncisi F.B ile yapacağız süper kupayı. Eğer ligi kazanır kupayı kaybedersek dediğin doğru, süper kupada Bursa ile olacak.

Bursaspor'a kaybedersek ben de üzülmem, bizim onlarca yıldır yapamadığımız şeyi yapıp Fener'i evinde 3-0 ile geçtiler, çok da güzel top oynadılar. Takdir haklarını Fener'e kullanan hakem bile buna engel olamadı.

yenersek olay olur sözü Bursaspor için geçerli değil, Bursa seyircisinin 3 yıl önce finalde fB ye kaybetmesine rağmen, centilmence takımı destekleyip kazananı alkışladığı ve atkı şov yaptığı o maçı unutmayın.

kaldı ki Bursa, artık Şenol hocanın takımı, onlarda yamuk olmaz.

Hayır hocam,çifte kupa varsa ortada Süper Kupa finalisti ZTK finalisti oluyor.Örneği var.2008-2009'da Bjk çifte kupa aldı,lig ikincisi Sivas'la oynamadı,kupa finalisti Fb ile oynadı.

Biz şampyion olalım kupayı bursa alsın üzülmem ama eğer şampiyon olursak çok güzel maç olur
Keşke yeni stadları bitseydi açılış gibi olurdu

Üst Alt