ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ!

d915306fb9059680858410754786b5cf.jpg

Sizleri bilmiyorum ama bana bu şekilde şampiyon olup kupa kazanmamız koyuyor. Bundan 15 sene önce kanırta kanırta iki kupayı da kazanmıştık. Avrupa için hiç hayra alamet değil bunlar. Hamza hocanın yerine daha iyi bir hoca lazım ve kadroya direkt katkı yapacak 5 yabancı şart.

Sizleri bilmiyorum ama bana bu şekilde şampiyon olup kupa kazanmamız koyuyor. Bundan 15 sene önce kanırta kanırta iki kupayı da kazanmıştık. Avrupa için hiç hayra alamet değil bunlar. Hamza hocanın yerine daha iyi bir hoca lazım ve kadroya direkt katkı yapacak 5 yabancı şart.

Aynen takım iyi oynamıyor çok kaliteli transferler yapmamız şart(yabancı)

Bu sene bizim takımın özeti; Sinir bozucu Galatasaray.
Bence tam anlamıyla bu sene bunu başardık, krize soka soka, bağırta bağırta her alanda koyduk.
Tam anlamıyla nirvanaya ulaştık. Tebrikler tüm emeği geçenlere.

Son dakika:Galatasaray yönetimi müzede yer kalmadığından dolayı 100 dönüm arazi üzerine yeni müze yapılması için çalışmalara başlanıldığını borsaya bildirdi.

gerçekleri söyleyen az arkadaş var bende ekliyeyim sezon ortasında bile söylemiştim bu takıma ciddi takviyeler yapılmazsa avrupa parasını verip bizi kupaya almasınlar

şu takımı şampiyonlar liginde bir hayal edin ben şahsen tv yi açamam karşımızda bursa olmayacak

Sukerler olsun yarabbbiiii bugunlerineeeee
Sukerler olsun yarabbiiii verdiklerine
Sukurler olsun yarabbbiiii nimetlerineeee
Sukurler olsun..sukurler olsunn!!!

En önemlisi Sabri'nin Melo'nun boğazını sıkması.

Melo orada Sabriye bir tane gecirse kimse birsey diyemez. Bogazini sikmasi nedir yahu arkadas, tamam anlarim Melo biraz sert davrandi kizdi falan da sen manyakmisin oglum takim arkadasinin bogazini sikiyorsun.

Bunlarin simdi yine hic bir cezasi falan da olmayacak, hic birsey olmamis gibi devam edecekler. Sabriye melek mis gibi davranlar var birde onlari da unutmamak lazim.

Üst Alt