ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ!

CGmkKRJWcAAN85q.jpg

Orman çocuğu fiko fiko,Galatasaray'ın ilk önce karıköyde bugünde bursa da bursalıların sahasında kupa kaldırmasının ardından kendilerinin kazaya kurban gitmemesi için vodafon arenanın yapılmasına ikinci bir karara kadar ara verdiklerini açıkladı.

Çifte şampiyonluk camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun :) Özellikle prandelli olduğu dönemde birisi sezon sonunda bu takım çifte şampiyonluk kutlayacak dese hadi oradan derdim :D

İyisiyle kötüsüyle bitirdik bu sezonu da.Çok güzel bir finiş oldu,kutluyorum takımı.İlk yarıdaki rezil oyundan sonra biraz kendilerine geldiler ikinci yarı.

Dursun Özbek,9 günlük görev süresinde 2 kupa kazanırken Fikret Orman, 3.5 senede sadece menemen yedi,kupa kaldıramadı ve ardından oynadı

1y7WG5.jpg

Prandelli bu takımı ben yarattım diyerek lig ve kupa şampiyonluk primlerini almak için casa başvurmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Formanın ağırlığı çok başka bir şey arkadaş. Ve bu ülkede sadece bizde var bu özellik, başkasında yok. Bu kadar vasat hatta kötü futbola, 2 teknik direktör 3 başkan değişikliğine rağmen 2 kupa birden aldırabiliyor. Hatta yeri geliyor son 6 hafta teknik direktörsüz bile şampiyon yapabiliyor 2008'deki gibi. Bide şu takımı ciddi manada sağlam kurabilsek yapabileceklerimizin sınırını düşünemiyorum. Artık kendimizi aşmamız lazım, lokal başarılar gerçekten hafif geliyor, bunu bu sene daha iyi anladım.

Adını koymadık mı ?
Şampiyon olmadık mı ?
4 yıldız takmadık mı ?

lay lalay lalay layy lalally laaylayy aslanlar gibi...

ulan yine o kel geldi aklıma zorla ezberletti o müthiş bestesini :asd:

Üst Alt