ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV

Aga herşey güzel iyi gidiyor da , yine bi bokluk yapıp kendi ayağımıza sıkarız biz . Maksimum 2 sene rahat yüzü var bize , kendi kendimizin altını oymaya bayılıyoruz.

Tebrikler Hamza Hoca. Umarım herşey gönlünce olur

Eses in bebelerini yendik diye havaya girmeye gerek yok. Takımın eksikleri çok.

Umarım Hamza hoca bunları çabuk görüp, devam eden "düzene" kafa eğmeksizin çözümler üretmeye özen gösterir ve yeni birşeylere açık olup yoluna devam eder.

I am the one who knocks!

Hamza hocanın ilk maçı diye birşey demek istemiyorum takımı tanımak istemiş olabilir ama Sinan Gümüş ve Furkanı kadroya dahi almaması kabul edilecek iş değil.. Diğer kupa maçlarında bu kadrolarla çıkacaksak hiç izlemeyelim.. Bir umut Sinan gümüşü izlerim diyordum büyük hayal kırıklığı oldu..

Hamza hocanın ilk maçı diye birşey demek istemiyorum takımı tanımak istemiş olabilir ama Sinan Gümüş ve Furkanı kadroya dahi almaması kabul edilecek iş değil.. Diğer kupa maçlarında bu kadrolarla çıkacaksak hiç izlemeyelim.. Bir umut Sinan gümüşü izlerim diyordum büyük hayal kırıklığı oldu..

Balçova deplasmanında Furkan'ı bilemiyorum ama Birhan ve Sinan başlayacak sanırım. Birhan'a şans tanımalıyız.. Birşey kaybetmeyiz.

Birhan Vatansever | 2014/15 Hazırlık Kampı

B4GU-PxCAAEq8VE.jpg:large

Balçova maçı İzmir Atatürk Stadı'nda

Üst Alt